RÜYADA ÖRÜMCEK ISIRMASI

Rüyada örümcek ısırması, kişi için gerçek hayatta her ne kadar korkutucu ve kötüyse rüyada görüldüğü zaman da bir o kadar iyi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşmasına yorumlanır. Bu rüya gören kişinin karşısına çok büyük olanaklar çıkacağına ve eline eşsiz fırsatlar geçeceğine bu sayede de hayatının daha kolay ve zevkli hale geleceğine işaret eder. Kısmet almaya tabir edilir.

Rüyada Örümcek Isırmasının Anlamları

Rüyada siyah örümcek ısırması, gören kişinin çok verimli ve bereketli işler yapacağına ve bu dönemde hatırı sayılır gelir elde edeceğine işaret eder. Büyük ve önemli işler başarmaya, geleceğe dair isabetli kararlar almaya, yeni ve doğru girişimlerde bulunmaya ve bunlardan hayırlı sonuçlar elde ederek amacına nail olmaya tabir edilir.

Rüyada büyük örümcek ısırması, gören kişinin kendisine büyük bir şansın isabet edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin, onu kolay, lüks ve rahat hayata götürecek bir yol bulacağına, bu sayede kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına işaret eder.

Rüyada zehirli örümcek ısırması, gören kişiye hem maddi hem de manevi anlamda zarar vermeye, ayağını kaydırmaya ve başarılarına engel olmaya çalışan, güçlü kuvvetli, inatçı, tuttuğunu koparan ve aklına koyduğunu yapan bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Ve bu rüya da o kimseden gelebilecek zararlara işaret eder.

Rüyada örümceğin elini ısırması, zenginliğe, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisine kalacak bir mirası alacağına ve bu miras sayesinde tüm geçim derdinden, yokluğundan, sıkıntısından, borçlarından ve çaresizliklerinden kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse canına tak demiş olan fakirlikten bu hayırlı olay vesilesi ile kurtulmuş olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.