RÜYADA ÖRÜMCEK GÖRMEK

Rüyada örümcek görmenin anlamı, iyi şeylere işaret ederken bir yandan da kötü şeylere de işaret edebilmektedir. Rüyada örümcek dini bütün ve dürüst birine ya da böyle biriyle yan yana gelmeye işaret ederken aynı zamanda muska, büyü yapan bir kadına, zayıf ve kendini çaresiz hisseden birine ya da çalışmayı sevmeyen, üç kağıtçı birine işaret eder. Rüyada görülen örümcek bazen de güzel ve hayırlı bir şey duymaya delalet eder. Örümceği ağıyla birlikte görmek çaresizlik anlamına gelir. Hane içinde dolaşan örümcek iyi değildir. Kıtlık ve maddi sorunlara işaret eder.

Rüyada örümcek öldürmek, iyi bir şeydir. Kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya delalet eder. Bu kişi büyü yapan, dürüst olmayan ve terbiye yoksunu biri olabilir. Kişinin yakasına yapışan kötü birinden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada örümceğin eve girmesi, kazancın azalacağına delalet eder. Bir kişi rüyasında evine girmiş bir örümcek görürse bu o kişinin evinin bereketinin kaçacağı ve maddi olarak zor duruma düşeceği anlamına gelir. O evde yokluk yaşanacağına işaret eder. İşlerin de yolunda gitmeyeceğine ve para kaybı yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada örümcek ağı görmek, çok güzel ve iyidir. Bu çok mutlu, huzurlu ve sağlıklı izdivaçlara işaret eder. Fakat eğer ağın içinde bir örümcek görülürse bu iyi bir şeye işaret etmez. Evde yaşanacak olan sıkıntılara delalet eder. Ayrıca örümcek ağını gören bir bayansa bu onun ailesi ya da yakın akrabalarıyla aralarının bozulacağına, örümcek ağını gören bir erkekse işlerinin yolunda gitmeyeceği bir sürece işaret eder.

Rüyada örümcek ağını bozmak, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında parasal olarak sıkıntılar meydana getirecek bir duruma düşüleceğine, işlerin bu yüzden aksayacağına, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına ve iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına delalettir.

Rüyada örümcek ısırması, iş hayatında ve sosyal hayat içerisinde sıkıntı verecek ve maddi ve manevi sorunlara yol açacak bir kişinin varlığını, bu kişi yüzünden rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayamayacağına, kötü durumlara düşeceğine ve aile bireyleri tartışma yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, beklenmeyen bir anda maddi kaynakları tüketecek bir durumla karşılaşılacağına ve uzun bir süre boyunca borçlarla boğuşulacağına yorulur.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.