RÜYADA ÖRDEK YAVRUSU GÖRMEK

Rüyada ördek yavrusu görmek, gören kişinin yakın çevresi ile tabir edilir. Rüya sahibinin arkadaşlarıyla, dostlarıyla, akrabalarıyla ve onlarla yaşanacak olan kah tatlı, kah acı olaylara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bu kişilerle bazen koyu muhabbette ve ağız tadı içinde olacağına bazen de karşı karşıya gelerek ayrılık ve küslük yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmenin Anlamları

Rüyada ördek yavrusu beslemek, gören kişinin kendisini çok seven, onu koruyup kollayan, ondan maddi manevi hiçbir şeyini esirgemeyen, tabiri caizse bir dediğini iki etmeyecek kadar ona karşı fedakar olan bir insanı kıracağı, üzeceği ve gücendireceği bir söz söyleyeceğine ya da bir harekette bulunacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, daha sonra da o insanı kaybetmemek için uzun süre onun gönlünü almak için uğraşacağına tabir edilir.

Rüyada beyaz ördek yavrusu görmek, gören kişinin iyi niyetlerle ve temiz düşüncelerle atacağı adımların kendisine başarı ve mutluluk getireceğine işaret eder. Bu iş sayesinde rüya sahibinin yaşamına bolluk, bereket, şans ve kısmet gelecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada siyah ördek yavrusu görmek, gören kişinin yaşamını kolaylaştıran, onu motive eden, kötü ve zor günlerinde başından ayrılmayacak olan bir dostunun ya da kardeşten yakın bir arkadaşının varlığına işaret eder.

Rüyada yeşil ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin hafiflemesine, yaşamının da çok daha güzel bir noktaya gelmesine neden olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Gören kişi, emeklerinin ve umutlarının karşılığını fazlasıyla alacak, bolluk ve bereket içinde olacak demektir.

Rüyada sarı ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişikliklerin meydana geleceği, rızkının genişleyeceği, geçiminin kolaylaşacağı, borçlarının hafifleyeceği ve çevresinin iyi kalpli, yüce gönüllü ve cömert kimselerle dolacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com