RÜYADA ÖRDEK GÖRMEK

Rüyada ördek, şansın ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek gören kişinin rızkı çoğalır, kazancı artar. Rüyada ördek görmek hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir. Kişinin karşısına çıkacak olan çok düzgün karakterli, aile terbiyesi ve görgüsü almış olan bir kısmet ile yorumlanır. Rüyada ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekarsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecek demektir. Rüyasında bir ördek yakaladığını gören kişinin eline çok büyük bir fırsat geçecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ördek Görmenin Anlamları

Rüyada ördek avlamak iyi değildir. Kişinin maddi kayıplara uğrayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada ördek kesmek, gören kişinin geçim derdi olmaz, aile hayatı da ağız tadıyla, huzur içinde geçer şeklinde tabir edilir. Rüyada ördek kesmek genelde cefakar olan ve kadir kıymet bilen eşin varlığına yorumlanır.

Rüyada ördek yemek, bol ve helal olan kazanca işaret eder. Rüyada ördek eti yemek temiz ve hayırlı olan bir mal ile tabir edilir.

Rüyada ördek yavrusu, rüya sahibinin etrafındaki genç erkeklere ve kızlara işaret eder.

Rüyada beyaz ördek, hoş, çekici ve endamlı bir eşe işaret eder.

Rüyada ördek vurmak, gören kişi işinden istifa edecek ya da ticaret hayatında büyük bir kriz yaşayarak maddi zarara uğrayıp, bir süre zor zamanlar geçirecek demektir.

Rüyada ördek yumurtası, başta evlat sahibi olmaya işaret ederken ayrıca sanatkar bir kimseye de işaret eder. Rüyada ördek yumurtası görmek sadece iyi şeylere ve iyi kimselere değil fesat ve dedikoducu insanların varlığına da işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com