RÜYADA ÖPÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada öpüştüğünü görmek, gören kişinin dertlerine derman bulmasına, hastalıklardan, korkulardan, şüphelerden ve borçlardan kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi kendisini üzen, sıkıntıya düşüren, moralini bozup, neşesini kaçıran her türlü sorundan ve musibetten kurtulacak, esenliğe kavuşacaktır. Rüyada öpüştüğünü gören kişinin her işi yoluna girecek ve bundan sonra da işleri rast gidecek demektir. Hayatı istediği yönde değişecek ve her istediği, zamanı geldiğinde bir bir gerçek olacaktır. Rüya sahibinin çevresinde kötü ve dedikoducu kişiler olmayacak, kendisi için iyi düşünen ve iyi dileklerde bulunan kimseler artacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Öpüştüğünü Görmenin Anlamları

Rüyada eski sevgilisi ile öpüştüğünü görmek, onu düşünmeye ve onunla bir yerde karşılaşmaya işaret eder. Rüyasında eski sevgilisiyle öpüştüğünü gören kişi o kişi ile yeniden yüz yüze gelebilir, sorunları çözebilirse de ilişkisine kaldığı yerden devam edebilir şeklinde tabir edilir.

Rüyada birini öptüğünü görmek, gören kişinin işlerinin düzene gireceğine ve ticaret hayatında kara geçeceğine tabir edilmektedir. Uzun zamandan beri tıkanmış olan işler açılacak ve düğüm olan sorunlar çözülmeye başlayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada erkekle görüştüğünü görmek, ortak bir iş yapmaya tabir edilir. Rüya sahibi bir kişi ile ortaklaşa bir işe girebilir, yarı yarıya sermaye ile anlaşma imzalayabilir demektir. Rüyasında bir erkekle öpüştüğünü gören kişinin niyetlendiği iş temiz ve hayırlı olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada kızla öpüştüğünü görmek, gören kişinin gönül ilişkisi yaşayacağına eğer zaten bir ilişkisi varsa da mutlu sonla noktalanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin mutluluğuna neden olacak ve peşin sıra yeni mutluluklar getirecek bir izdivaç anlamına gelir.

Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü görmek, gören kişinin gerçek hayattaki sevgilisi ile ilgili bir şey öğreneceğine ve bunu da başkasından duyacağına tabir edilir. Eğer rüya sahibi sevgilisinden uzaksa yakın zamanda sevgilisine kavuşur şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com