RÜYADA OLUK GÖRMEK

Rüyada oluk görmek, gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında çok iyi, namuslu ve dürüst bir kişi ile bir arkadaşlık kuracağına, bu sayede girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, sıkıntılarını giderecek ve kendisine uygun bir çalışma ya da proje üretmek için sermaye sağlayacak bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Oluk Görmenin Anlamları

Rüyada olukta su görmek, gören kişinin işlerinin çok iyi bir duruma geleceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada oluktan su akması, görülen oluktan akan su eğer temizse, rüyayı gören kişinin iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder. Eğer rüyada oluktan akan su kirli ise rüya sahibinin, kendisine dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde hiç beklemediği zamanda hiç beklemediği olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada oluktan su içmek, gören kişinin işlerinde çok büyük başarılar kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendirdiği için çok daha iyi yerlere geleceğine ve kısa bir zaman içinde yaptığı işin en iyileri arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada oluk oluk kan görmek, rüya sahibinin iş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalacağına, bu sebepten çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com