RÜYADA ÖLÜ YIKAMAK

Rüyada ölü yıkamak, gören kişinin eksik kalan yanları olduğuna, gerek iş gerekse özel hayatta biraz daha pişmesi ve biraz daha sorumluluk üstlenmesi gerekeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle de hayati konularda elini biraz daha taşın altına koyması, özverili davranması ve fedakarlık yapması gerektiğine işaret etmektedir. Rüyasında ölü yıkadığını gören kişi isteklerini gerçekleştirmek konusunda ya çok acele ediyor ya da çok geç kalıyor bir türlü doğru zamanı tutturamıyor demektir. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin birine destek olması ile açıklanır.

Rüyada Ölü Yıkamanın Anlamları

Rüyada ölü gömmek, gören kişinin kafasını karıştıran konularda yavaş yavaş netleşmeye ve kendisi için sonunda sağlıklı bir karar vermeye işaret eder. Rüyasında ölü gömdüğünü gören kişi belirsizlikten kurtulacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölünün dirildiğini görmek, gören kişi bir dolandırıcılık mağduru olabilir ya da ihanete uğrayabilir. Rüya sahibi sözüne güvenip hareket ettiği bir kişiden büyük bir zarar görebilir. Bu kişinin asıl amacı rüya sahibi üzerinden kazanç elde etmektir.

Rüyada ölü taşıdığını görmek, gören kişi bir kimsenin fena şekilde gazabına uğrar demektir. Bu kişi, rüya sahibinin zamanında çok üzdüğü ve kırdığı kişidir ve uğradığı haksızlığı unutmamıştır. Bunun acısını eline geçecek ilk fırsatta rüya sahibinden alacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölüyle konuşmak, gören kişi hiç ummadığı ve beklemediği bir kimseden hayır görecek ve yardım alacaktır. Rüya sahibinin yardım için kapılarını çaldığı en yakınlarından göremeyeceği yardımı bu kişiden göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com