RÜYADA ÖLMÜŞ KEDİ GÖRMEK

Rüyada ölmüş kedi görmek, kedinin rengine bağlı olarak farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin ölü gördüğü kedinin rengi beyazdan farklı bir renkse eğer, hayatında pek önem vermediği, hayat içerisinde görüşüp konuşmadığı yani hayatında pek yeri olmayan ve yer etmemiş birisinin öldüğünü duyacağına tabir edilir. Görülen kedinin rengi beyazsa ölen kişi için çok üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmenin Anlamları

Rüyada ölmüş kedi kafası görmek, iş hayatında ve aile hayatında pek sevilmeyen ve rüyayı gören kişinin hayatına pek etki etmeyen bir kişinin, bozmaya çalıştığı ancak bozamadığı ve aksine çok daha iyi bir şekle gelmesine sebep olduğu işten rüya sahibinin çok büyük bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş kedinin etini yemek, gören kişinin iş hayatında sorunlar yaşamasından dolayı çok büyük sıkıntılara düşeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine ancak pek değer vermediği birisinin yönlendirmesi ve aklını çelmesi üzerine pek tekin olmayan işlere gireceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yasadışı işler ile uğraşıp çok para kazanmasına rağmen büyük bir batağa saplanacağına ve gün geçtikçe daha büyük ve daha ağır bir vicdan azabı duyacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş kedinin canlanması, gören kişinin çok kötü ve içinden çıkılmaz durumlara düşeceğine ancak daha sonra hiç beklemediği bir anda işlerinin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş kedi ve köpek görmek, gören kişinin hayatında önemsiz bir yere sahip olan ve daha sonra ölüm haberini alacağı bu kişiden, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük bir zarar göreceğine ve bu zararın iş hayatında büyük kazanç sağlayacak bir işin engellenmesi ya da rüya sahibi hakkında çok zarar verecek bir dedikodu çıkarılması olduğuna işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com