RÜYADA ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada ölmek, ömürle tabir edilir. Gören kişinin, rüyasının öldüğünü görmesi aksine ömrünün uzadığına işaret eder. Bu rüya genelde hayırlı olsa da ailede çıkacak anlaşmazlıklar ya da maddi sıkıntılar nedeni ile ailenin dağılmasına ya da düzenin bozulmasına da delalet eder. Kişi rüyasında kendi eliyle kendisinin ölümüne sebep olduğunu görürse eğer, yapacağı bir hata nedeni ile büyük bir endişe ve pişmanlık yaşayarak bir daha aynı hataya düşmemeye ant içecek demektir. Rüyada ölmek ve yeniden canlanmak, yine ömrün uzaması anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında ölmüş bir yakını aracılığıyla eline bir şey geçtiğini görmesi, rüya sahibinin mal varlığına ya da eline geçecek olan paraya işaret eder.

Rüyada Öldüğünü Görmenin Anlamları

Rüyada birinin öldürdüğünü görmek, bir yanlışa düşüleceğine işarettir. Rüyada kişinin kendisini ölü görmesi gibi birini öldürmesi de yine uzun ömürlü olmaya işaret eder. Rüyada birinin kanını akıtmadan onu öldürmek, öldürülen kişi için kazancın ya da mal varlığının artması anlamına gelir.

Rüyada öldüğünü ve dirildiğini görmek, devam eden düzenin bozulması, sağlıkla ilgili bazı sıkıntıların baş göstermesi, yaşam mücadelesinin zorlaşması ve geçimin de buna bağlı olarak güçleşmesi anlamına gelir. Kişinin hayatının seyrinde sapmalar olacak, yaşam kalitesi düşecek, zenginliği azalacak ve huzuru kaçacak demektir.

Rüyada öldüğünü ve yıkandığını görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin hayatı boyunca şansının bol olacağına ve kaderin her daim yüzüne güleceğine işarettir. Bu sayede neşesinin yerinde olacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kafasında hiçbir sorunun kalmayacağına varsa ağrılarından, sızılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada öldüğünü ve gömüldüğünü görmek, sabırsızlıkla ve heyecanla beklenen bir işin istenilen doğrultuda sonuçlanacağına yorulur. Kişinin resmi ya da gayri resmi bir işinin ona kazanç, rahatlık ve kısmet getirecek şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü görmek, sevilen bir kişinin halinden anlamaya, ona daha fazla hürmet etmeye ve onunla daha sık görüşmeye özen göstermeye işarettir. Kişinin o kimsenin mutlu, huzurlu ve rahat olması için çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek, bir acının hatırlanmasına, kişinin hüzünlenmesine, kederlenmesine ve ağlamasına yorulur. Kişiye yaşadığı kötü ve tatsız bir anı yeniden yaşatacak bir olayın gerçekleşmesidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com