RÜYADA ÖKÜZ GÖRMEK

Rüyada öküz görmek, mal ve gösteriş delisi kişiye işaret eder. Bu kişi kaslı, kuvvetli olmakla birlikte çevresi anlamında da son derece güçlüdür. Çünkü hem zengin hem de kariyer sahibidir bu nedenle de etrafında kendisinden nemalanan kişilerin varlığı ve kalabalığı hiç eksik olmaz. Büyük baş hayvan öküz ve inek görmek her zaman için varlık ve bolluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibi de burnu havada, zenginliğinin kendisine değer kattığını düşünen, küçük düşünen ve küçük hesaplar peşinde olan kimsedir. Ve rüya sahibi sırf parasının çokluğu nedeni ile istediği kişileri peşinden sürükleyebilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Öküz Görmenin Anlamları

Rüyada öküz almak, gören kişinin bir kimseye Allah rızası için kol kanat germesi onu sahiplenip koruması ve destek olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada öküz satmak, rüya sahibinin maddi zarara uğramasına işaret eder.

Rüyada öküz kesmek, bir işinin gerçekleşmesi şartıyla Allah’a adadığı kurbanı yerine getirecektir. Bu kurban temiz ve hayırlıdır, Allah katında da kabuldür çünkü gerçek ve samimi niyetlerle kesilmiştir. Rüya sahibi, rüyasında kendisini bir öküz keserken görürse, tüm kötülüklere karşı korunur, hayır duaları alır, sağlık bulur ve tüm borçlarından kurtulur şeklinde yorumlanır.

Rüyada öküz sürüsü görmek, bir türlü ardı arkası kesilmek bilmeyen sıkıntı, sorun ve aksilik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin başına gelen bir aksilik, sürekli bir diğerini de beraberinde getirecek ve rüya sahibine zor günler yaşatacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada öküz boynuzu görmek, gören kişinin düşmanları ya da rakiplerinin varlığına işaret eder.

Rüyada öküz kafası görmek, peşinden gidilen bir lider ya da öncüye işaret eder. Rüyada öküz kafası gören kişi, bir dava için peşine binlerce kişiyi takacak ve onlara inandıkları davada öncülük edecek şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com