RÜYADA OKULDAN KAÇMAK

Rüyada okuldan kaçmak, bencil bir yapıya sahip olmaya, gurura ve aşırı hırsa yenik düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin kendi iyiliği için verilen öğüt ve eleştirileri göz ardı etmesine ve hatasında ısrarcı olmasına işaret eder. Kişinin devamlı burnunun dikine doğru gitmesine, kendi bildiği dışında başka görüşlere aldırış etmediğine tabir edilir. Böyle davranıldığı için hata içinde olmasına, yanlışını fark edemeyecek kadar, hırsının kurbanı olduğunu gösterir. Aile içi fikir çatışmalarına, bekar kişiler için aile onayı olmadan evlenmeye, rüya sahibinin gözünün önünü göremeyecek kadar yanlış karalar içinde olmasına işaret eder. Bazen de yapılan hatalardan ders almaya, gelecek adına daha özverili ve hayırlı karalar almaya yorumlanmaktadır. Yetişkin kişiler için ise, evlatları ile kuşak çatışması yaşadıklarına, çocuklarına karşı aşırı baskıcı tutumdan uzak durmaları gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Okuldan Kaçmanın Anlamları

Rüyada okuldan kaçıp ceza almak, gören kişinin iş ve özel hayatında tekrarladığı hatalardan dolayı çevresi ile sorun yaşamasına işaret eder. Rüya sahibinin büyük pişmanlıklar yaşayacağına, huzuru ve neşesinin bozulacağına, uzun bir sürede olayların böyle devam edeceğine işaret eder.

Rüyada okuldan koşarak kaçmak, tutarsız davranışlar sergilemeye işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılar yüzünden zor günler geçirildiğine işaret eder. Okuldan koşarak kaçtığını gören kişi, hem iş hem de aile yaşantısında çıkmazlar yaşadığına tabir edilir.

Rüyada okul müdüründen kaçmak, yakın bir kişiye yapılan hatalı bir davranış yüzünden bu kişiden uzak durulduğuna işaret eder. Bazen de kendisinden çekinilen biri ile aynı ortamda bulunmanın kişiye endişe verdiğine yorumlanır. Rüyada arkadaş ile okuldan kaçmak, rüya sahibini yanlışa sürükleyecek çevre ve kişilere yorumlanmaktadır. Uyarı niteliği taşıyan bu rüya bir önce girilen yoldan dönülmesi gerektiği olarak da yorumlanmıştır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com