RÜYADA OKUL SIRASI GÖRMEK

Rüyada okul sırası görmek, yeni arkadaşlar edinmeye, gören kişinin ortak yanlarının çok olduğu birisi ile tanışarak birlikte eğlenceli zamanlar geçireceği, hayatın kişiye daha keyifli yanlarını sunacağı şeklinde yorumlanır. Okul sırası aynı zamanda rüya sahibinin öğrenimine devam edeceğine ve yaşı ne olursa olsun her zaman öğrenmeye açık biri olacağına da işaret eder. Eski bir dostu görmek ya da haber almak şeklinde de yorumlandığı gibi, rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen ve her zaman saygı duyulan biri olduğuna, geleceğe dair yaptığı planların hepsinde başarılı olacağına ve parmakla gösterilecek biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada Okul Sırası Görmenin Anlamları

Rüyada okul koridoru görmek, eğitimini sürdüren gençler için bu rüya bazı aksiliklerle karşılaşılacağından dolayı öğrenime bir süre ara vermek zorunda kalınacağı ya da eğitim hayatının maddi nedenlerden, sağlık sorunlarından dolayı kesintiye uğrayacağına işaret eder. Okul koridoru kısa ise yaşanacak sıkıntı kısa sürer ve kişi eğitimine aynen kaldığı yerden devam eder demektir. Uzun bir koridor ise gören kişinin hayatını ve geleceğini etkileyecek kadar uzun süren bazı sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada okul tahtası görmek, bu rüyayı gören kişi genellikle geçmişte yaşadığı olumsuz bir olaydan etkilenmiştir ancak bu olaydan gereken dersi alamamıştır şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hatalarını gözden geçirip yeniden tekrarlamamak için uğraşacağı yerde, hala aynı hataları yaptığına ve başının bir türlü dertten kurtulmadığına işaret eder. Gören kişinin davranış ve tutumunu değiştirmesi gerektiğinin altını çizen rüya, bir uyarı mahiyetinde de ele alınmalıdır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com