RÜYADA ÖKSÜZ GÖRMEK

Rüyada öksüz görmek, çok ihtiyaç duyulan bir anda yalnız bırakılacak olmaya yorumlanır. Kişinin dostlarıyla düşmanlarını daha iyi fark edeceğine, özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine tabir edilir. Öksüz gören kimselerin ailelerinden vefat edenler olur ya da aile büyüklerinin hastalanmaları neticesinde kişinin sorumluluğu daha da artar demektir. Kişinin çevresi tarafından dışlanacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına yorumlanır. Geçmişteki popüler yaşantıdan eser kalmayacağına, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Öksüz Görmenin Anlamları

Rüyada öksüz kaldığını görmek, aile içinde çekilen yalnızlığa alamettir ve özellikle kişinin anne veya babasından ilgi görmeyeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına işaret eder. Önemsenmemek ve dikkate alınmadan yaşamanın neticesinde kişinin iş yaşantısının da, sosyal yaşantısının da aynı şekilde sorunlu olacağına yorumlanır. Öksüz kaldığını gören kişinin aile büyüklerinden biri vefat eder. Arkadaşları ile arası açılır ve evliyse eşiyle de arasında soğuk rüzgarlar eser demektir.

Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlarla yapılan anlaşmalarda ve işlerde hileye ve yalana başvurulduğuna işaret eder. Yapılan hatadan dönülmediği takdirde uğursuzluklarla karşılaşılacağı yorumu yapılır.

Rüyada öksüz doyurmak, çok büyük bir sevap işlemek ve bunun sonucunda hayır duası almak demektir. Kişinin elindekileri paylaşmak suretiyle başkalarının yarasına da merhem olacağını, iyilik yaparken göstermelik değil, içinden gelerek yapacağını bildirir. Öksüz doyuran kimselerin elleri asla daralmaz ve borçları biter. Maddi rahatlık anlamına gelen rüya, kabul gören işler yapmak, başkalarının nazarında iyi kalpli ve vefalı biri olarak bilinmek şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com