RÜYADA ÖKSÜRMEK

Rüyada öksürmek, içindekileri kusmaya yani rüya sahibine dert olmuş olan ve içinde tutup da uzun bir süre söylemediği sözleri söyleyip rahatlayacağına işaret eder. Bazen de kişinin hiç olmadık yerde olmadık laflar edeceğine bir taraftan komik durumlara düşüp, bir taraftan da bazı kişileri çok öfkelendireceğine tabir edilir ve patavatsızlık olarak değerlendirilir. Rüyada öksürmek, dertlerin ağırlığından kurtulmaya işaret eder. Rüyasında öksürdüğünü gören kişi, kendisini üzen, kötü hissettiren, haksızlık eden, iftira atan kişilerin ayıplarını yeri ve zamanı geldikçe bir bir yüzlerine söyleyecek ve içinde söylenmemiş bir tek söz bırakmayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Öksürmenin Anlamları

Rüyada kanlı öksürmek, gören kişi erkekse tam bir aile babası olacağına, eğer rüya sahibi kadınsa da çok anaç olacağına işaret eder. Rüyasında kanlı öksürdüğünü gören kişinin hayatını ve varını yoğunu çocuklarına adayacağına, ömrünü onlara feda edeceğine ve bir tek onlarla bu denli mutlu olabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada öksürerek balgam çıkarmak, rüya sahibinin neşesi ve keyfi yerine gelir şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi aklından ve gönlünden geçen iyilik, güzellik ve hayırla karşılaşır, istediği şeyleri elde eder, hayatı istediği gibi ilerlemeye başlar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada öksürerek uyanmak, bir topluluğu doğru yola yönlendirmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin tövbe edeceğine ve dini inancının sağlamlaşacağına işarettir. Olumsuz olarak yapılan iyilikleri sürekli hatırlatmaktan vazgeçilmesi gerektiğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise garipliğe, pişmanlığa ve üzüntüye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com