RÜYADA OKLAVA GÖRMEK

Rüyada oklava görmek, gören kişinin işlerini gören, eksiklerini tamamlayan, çevresini derleyen, işlerini yöneten kısacası hayatını toparlayan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin yanında maaş karşılığında çalışan biri de olabilir, aile içinden bir yakını da olabilir. Her durumda rüya sahibinin eli kolu olan, mutlu gününde de zor gününde de kendisini yalnız bırakmayan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Oklava Görmenin Anlamları

Rüyada oklava almak, gören kişinin başının derde gireceğine, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına ve bu zor durumdan bir kimsenin yardımı sayesinde çıkacağına işaret eder.

Rüyada oklava ile hamur açmak, gören kişi geleceği güzel olsun diye gecesini gündüzüne katarak çalışacak, belki bugün yorgunluktan ayakları şişecek, beli bükülecek ama ileride hem rütbesi en yüksek seviyeye ulaşacak hem de lüks ve rahat bir hayatın sahibi olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada oklava kırılması, gören kişinin bilerek ya da bilmeyerek bir kimseyi küstüreceğine tabir edilir. Rüya sahibine karşı sevgisini ve saygısını kaybedecek ve kendisinden soğuyacak bir kişinin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada merdane görmek, yokluk ve geçim sıkıntısına, hayatın ters yönde değişmesine, uğursuz ve kötü kişilerle karşılaşmaya, onlardan gelecek zarara, gözyaşına ve sağlık sorununda işaret eder.

Rüyada merdane ile hamur açmak, gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Rüya sahibi karşısına çıkacak olan kısmet kapılarını akıllıca kullanarak, bol kazanç ve rızık elde edecek, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com