RÜYADA OKEY OYNAMAK

Rüyada okey oynamak, gören kişinin gerçeklerden uzak, hayallerinin peşinde koştuğuna, eline hiçbir şeyin geçmediğine ve boş uğraşlar edindiğine işaret eder. Rüyasında okey oynadığını gören kişinin çevresi de kendisi gibi aşırı eğlenceye düşkün ve hayalperest kişilerle doludur demektir. Bazı alimler rüyasında okey oynayan kişilerin çevrelerinde yalancı kalabalıkların olduğunu ve kişiyi yanlış yönlendirdiklerine de tabir ederler.

Rüyada Okey Oynamanın Anlamları

Rüyada oyun oynamak, boş ve faydasız işlerle geçirilen zamanlara işaret eden rüya aynı zamanda kişinin kendi hayatı ile ilgili planlamalar yapmadığı ve rüzgar nereye eserse o yöne gittiği anlamlarına da gelir. Rüyasında oyun oynayan kişiler ikili ilişkilerinde de sahtekarlıklara maruz kalırlar demektir. Yalan söyleyen, dolandırıcı ve ikiyüzlü bir kişiliğe de işaret eder. Oyun oynayan kişiler kibirli ve alaycı kimseler olurlar. Dini açıdan oyun oynayan kişiler iman gücü zayıflamış kimselerdir ve dünya nimetlerine fazlasıyla tamah ederler.

Rüyada tavla oynamak, iş konusunda çok önemli riskler altına girileceğine ve bunun neticesinde beklenilen terfilerin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyasında tavla oynayan kişiler hayata karşı çok daha şanslı bir duruma geçerler demektir. Geleceklerine yönelik büyük fırsatlar yakalarlar ve aynı zamanda düşmanlarına karşı da her zaman üstün durumda olurlar şeklinde yorumlanır.

Rüyada kumar oynamak, islami açıdan rüyada kumar oynamak sebebi ne olursa olsun kişi için zararlı işler içinde olmaya, her işinde engellerle ve zahmetlerle karşılaşmaya, kavga ve tartışmalara işaret eder. Rüyasında kumar oynayıp rakiplerini elediğini veya yendiğini gören kişi gerçek hayatta da düşmanlarına karşı zafer elde eder demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.