RÜYADA OK ATMAK

Rüyada ok atmak, gören kişi için hedefi vurmak anlamına gelir ve aynı şekilde kişinin hayatındaki en büyük amacına ulaşacağının müjdesini verir. Rüya sahibinin kendisine doğru amaçlar belirlediğini ve bu amaç uğruna her şeyi feda edecek kadar gözünün karardığını da bildirir. Bu rüyanın pek çok farklı yorumu bulunmaktadır ve bir başka yoruma göre de kişinin kendisini aklamak veya temize çıkarmak uğruna hiç suçu, günahı olmayan birine iftira atıp büyük bir haksızlık yapacağına yorumlanır. Sonuçları kestirilmeden yapılan hareketlerin veya girişimlerin kişi için büyük zararlara neden olacağını da tabir eden rüya sevilen kimselerle yapılan alaycı konuşmaların, iğneleyici sözlerin sonucunda sorunlar yaşanacağını, kişinin yakın çevresinin giderek kendisinden uzaklaşacağını da işaret eder.

Rüyada Ok Atmanın Anlamları

Rüyada ok atıp birini vurmak, ok atıp tanıdığı birini vuran kişiler gerçek hayatlarında o kişiyle bir husumet yaşarlar ve genellikle rüya sahibinin neden olduğu durumlardan kaynaklanan bu husumet epey uzun bir zaman devam eder demektir. Tanımadığı birini ok ile vurduğunu gören kişiler kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşerler ve genellikle haksızlık yapmaya çalıştıkları bir konu ellerine ayaklarına dolanır şeklinde yorumlanır. Yalan söylemek suretiyle geçici takdir toplayan kişinin yalanlarının ortaya çıkmasıyla beraber çok zor durumlara düşeceğine ve iş arkadaşlarının kendisine yüz çevirmesinin yanı sıra, çalışma hayatındaki stresli günler nedeniyle ev ortamında da huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada ok atıp birini öldürmek, haneye gelecek sıkıntılı, hasta veya yardıma ihtiyacı olan misafirler anlamına gelir. Rüya sahibinin hanesinde uzunca bir zaman bu kişileri ağırlayacağına ve onlara yardım etmek için kolları sıvayacağına işaret eder. Eldeki imkanları başkalarının mutluluğu için kullanan rüya sahibinin bu dünyada sırtının yere gelmeyeceğine ve her duasının kabul olacağına, büyük sevaplar işleyeceğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com