RÜYADA OJE SÜRMEK

Rüyada oje sürmek, gören kişi için hayırlara işaret etmez ve kişinin canını sıkacak bazı olayların yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin moralsiz günler geçireceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına işaret eder. Kötü günlerin ve olumsuz olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada oje sürmek, rüyayı gören kişi için uğursuzluk olarak tabir edilir ve hayır getirmeyecek kişilerle karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyada Oje Sürmenin Anlamları

Rüyada siyah oje sürmek, resmiyete tabir edilir ve rüyayı gören kişinin başarılı olacağına, işinde terfi edeceğine, bu sayede itibarının da artacağına yorumlanır ve hayırlara neden olacak olayların yaşanacağı ile açıklanır. Rüyayı gören kişinin hayatının en güzel ve en iyi günlerini yaşayacağı bir dönemin geleceğine işaret eder.

Rüyada beyaz oje sürmek, akıl danışmaya ve yol gösterecek kadar olgun, bilgili ve tecrübeli kişilerin kapısına gitmeye işaret eder. Rüya sahibinin kendisine yardım etmesi ve doğruyu gösterip, kafa karışıklığını gidermesi amacıyla birilerinin yaşam deneyimlerine ihtiyaç duyacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı oje sürmek, iyi bir rüyadır ve rüya sahibinin eğlenceli, heyecanlı ve hareketli günler geçireceği yönünde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu yaşayacağına, kuş gibi hafifleyeceğine ve kendini çok iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada pembe oje sürmek, gören kişinin ayakları yere basmayan düşünceler içinde olduğuna ve kendisi için neredeyse imkansız olan hedeflerin peşine düştüğüne işaret eder. Rüya sahibi, kendisine hayır, mutluluk ve huzur getirmeyecek bazı işlere niyetlenecek ve sonunda istediğini elde edemeyecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada yeşil oje sürmek, gören kişinin sıra dışı ve radikal kararlar alacağı anlamına gelir. Hayata daha farklı bir pencereden bakan, yaşam tarzı kimseye benzemeyen, kendi doğrularının ve bildiklerinin peşinden gidip, buna uygun yaşamaya çalışan bir kimsenin varlığı üzerinden tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com