RÜYADA ÖĞRENCİ YURDU GÖRMEK

Rüyada öğrenci yurdu görmek, gören kişiye yüklenecek yeni sorumlulukların habercisidir ve rüya sahibinin geçmişe göre daha fazla çalışacağının, daha fazla para kazanmak zorunda olacağının ifadesidir. Evli kişiler için haneye katılacak yeni bebeklerin habercisi olduğu gibi, ailenin maddi koşullarının zorlanacağını, geçici bir süreliğine kişinin sıkıntı çekeceğini de bildirir. Genellikle öğrenci yurdu gören kişilerin evlerinde kalabalık misafirler olur ve hareketli bir dönem yaşarlar demektir. Kişinin Allah katında çok büyük sevap kazanacağı iyiliklere imza atacağını, elindeki parayı dul, yetim ve öksüz kişilere, çaresiz hayvanlara yardım ederek bölüştüreceğini, yufka yüreği ile herkese yardım etmek için koşturacağını da işaret eder. İyi kalpliliğe vurgu yapan rüya aynı zamanda takva sahibi biri olunduğunu da bildirir ve öksüz çocukların öğrenim masraflarının karşılanacağını, bu sayede kişinin sürekli hayır duaları alacağını da işaret eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmenin Anlamları

Rüyada öğrenci yurdunda kalmak, gören kişinin hayallerine kavuşmak için biraz daha zaman geçmesi gerektiğine ve bu süreçte kişinin sabırlı davranması gerektiğine, elinden gelen çabayı göstererek yolundan dönmemesi halinde er geç isteklerine ulaşacağına işaret eder. Öğrenci yurdunda kalan kişilerin gelirleri ailelerini geçindirmeye anca yettiğinden ekstra bir işe girmenin söz konusu olacağını, kişinin bedensel olarak çok yorulsa bile psikolojik açıdan kendisini iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada öğrenci yurdu açmak, yapılacak büyük bir iyiliğin, alınacak hayır dualarının, her türlü beladan uzaklaşmanın, nazardan, uğursuzluktan kurtulmanın işaretçisidir. Öğrenci yurdu açan kişiler kendi işlerini açarlar ve başarılı olurlar. Ticaretten para kazanmak, pek çok kişiye ekmek kapısı aralamak, herkese eşit ve adil davranmak manasındadır. Rüya sahibinin hak, hukuk kavramlarına değer veren ve asla harama bulaşmayan iyi bir yönetici olunduğuna, emrinde çalıştırdığı herkesi mutlu etmeyi başardığına da işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com