RÜYADA OFİS GÖRMEK

Rüyada ofis görmek, rüya sahibinin hayatında olan kötü ve art niyetli kişilere işaret eder. Kişinin düşmanlarının ve rakiplerinin olduğu anlamını taşır. Bunun yanında başarıların önüne geçmeye çalışan bir takım insanların varlığına alamet eder. Rüyada ofis görmek, rüya sahibinin sahip olduklarında gözü olan, onları elinden almanın yollarını arayan ve planlarını yapan bir takım kimselerin olduğu şeklinde ifade de edilir.

Rüyada Ofis Görmenin Anlamları

Rüyada ofiste çalışmak, rüyayı gören kişinin kısa sürede kendi işini kurup, artık başkalarına değil sadece kendine çalışacağına tabir edilir. Rüya sahibinin büyük hedefleri olduğuna ve bunları başarıyla yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada ofis temizlemek, müjdeli bir haber almaya ya da beklenmedik bir anda güzel ve hayırlı bir olay yaşamaya delalet eder. Kişinin emeklerinin karşılığını alacağına ve takdire şayan işler yapacağına rivayet edilir.

Rüyada boş ofis görmek, miras yoluyla rüyayı gören kişiye devredilecek bir işe delalettir.

Rüyada yeni ofis görmek, rüya sahibinin işlerinde daha yetkin bir kişiden sürekli akıl alacağına ve onun yönlendirmesi ile adım atacağına yorulur. Bir ustadan iş öğrenmek anlamına gelir.

Rüyada ofis masası görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır. Geniş ve büyük masa, bol kazanca, dar ve küçük ofis masası düşük maaşa delalettir. Ofis masasının üzerindeki eşyalar ise alınacak ikramiye ve ödüllere delalettir.

Rüyada ofis taşımak, rüyayı gören kişinin işyerinde kısa bir süre sonra kendisine yüklenecek bir sorumluluğa ve bununla beraber gelirinin artacağına işarettir.

Rüyada ofis kiraladığını görmek, babadan, dededen yada bir akrabadan devralınacak iş olarak yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com