RÜYADA ODUN GÖRMEK

Rüyada odun, bildiğini okuyan, inatçı, laf dinlemeyen, pinti ve asi birine işaret eder. Rüyada kırılmış ve yakılmak için bekleyen odun, zorlukların ve sıkıntıların aşılmasına, siyasette görev almaya, servet sahibi olmaya ve kişinin hiçbir eksiğinin kalmamasına işaret eder. Büyük bir odun parçası görmek helal olmayan, hile ile kazanılmış olan kazanca işaret eder. Rüyada sobada yanan ateşe odun atmak kişinin iyi bildiği ve sevdiği birinin aslında onun arkasından kuyusunu kazan kişi olduğunu öğrenmesine işaret eder. Olgun bir beyefendinin bu rüyayı görmesi rütbesinin artacağına işaret ederken, bu rüya karı koca için sorun ve münakaşa anlamına gelir.

Rüyada Odun Görmenin Anlamları

Rüyada oduncu görmek, kış ayı ise zenginliğe kış ayı dışında görülen oduncu laf taşıyan, dedikoducu, kötü niyetli birine işaret eder.

Rüyada odun kesmek, elde edilecek olan başarılara ve zaferlere işaret eder. Rüyada odun kestiğini gören kişi rakibine karşı üstün bir başarı elde edecek demektir.

Rüyada odun yakmak, düşüncesizce söylenmiş bir sözün ardından olay çıkması ve olayın da giderek büyümesine işaret eder.

Rüyada odun toplamak, ata ya da eşeğe yüklediğini gören kişinin rüyası bir konuda karşısında pek çok kişinin dikilerek ona engel olmaya çalışmasına ve aralarında yaşanacak olan tatsızlığa delalet eder.

Rüyada odun yığmak, ya da odunun bir yerde yığılı halde olduğunu görmek zenginlik, mülkiyet, yüklü miras ya da büyük bir servet anlamına gelir.

Rüyada odun yontmak, zanaat sahibi olan birinden bilgi almak, iş öğrenmek ve verilen emeğin değerini bilen insanlarla çalışmak demektir. Odun yontan kişi kendi hayatındaki aksaklıkları görecek ve önlemler alacak, bazı olumsuz özelliklerini yok etmek için uğraşacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada odun çuvalı, eğer içi boş ise aşırılıklar, fazla harcamalar, macera peşinde koşmak yüzünden sorumlulukları göz ardı etmek gibi nedenlerle düşülecek zor zamanlara işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.