RÜYADA NUMARA GÖRMEK

Rüyada numara görmek, gören kişinin meslek hayatı ile açıklanır. Rüya sahibinin sürekli sayılarla haşır neşir olduğu bir işinin olduğunun ya da ticarete atılmaya hazırlandığının yorumu yapılmaktadır. Gören kişinin kariyer edineceği, yönetici olup, kendi işinin başına geçeceği anlamına gelir ve rüya sahibinin kendi işine sahip olmanın alt yapısını oluşturmaya çalıştığı ile meşgul olduğu ile tabir edilir. İşinde başarılı olmaya ve yükselmeye işaret eder.

Rüyada Numara Görmenin Anlamları

Rüyada telefon numarası görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve telefon aracılığı ile gelecek mutluluğa, iyiliğe ve hayra tabir edilir. Gören kişinin yapacağı bir telefon görüşmesi sonrasında hayatında çok güzel değişiklikler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada numara söylemek, rüya sahibinin kazancının artmasına ve daha rahat bir yaşamın sahibi olmak için çabalamasına, plan ve projeler geliştirmesine işaret eder. Rüya sahibinin daha karlı işler yapmanın yollarını aradığına yorumlanır.

Rüyada numara istemek, şans anlamına gelir. Gören kişini sıkıntılarından, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına ve artık huzurlu bir yaşamı olacağına işaret eder.

Rüyada numara değiştirmek, rüya sahibinin iş değiştirmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin yeni ve hayırlı bir iş ya da ortaklık teklifi alacağına bu işin kendisine güncel olan işinden daha hayırlı ve uğurlu olacağına işaret eder.

Rüyada kapı numarası görmek, şans ve kazanç kapısı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin karşısına çok hayırlı olacak bir ticaret kapısının açılacağına bu sayede elinin darlıktan kurtulacağına ve güzel bir işin sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada ayakkabı numarası görmek, pek de iyi şekilde yorumlanmaz ve genel olarak yaşanacak olan hayırsız olaylara işaret eder. Tatsızlık, mutsuzluk ve uğursuzluk şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com