RÜYADA NOT ALMAK

Rüyada not almak, gören kişinin geleceğini derinden etkileyecek bir tecrübe yaşanacağına ve bu olayı hayatı boyunca unutamayacağına işaret eder. Yaşanan tecrübe olumlu da olabilir, olumsuz da. Bunun için rüyanın tamamının değerlendirilmesi gerekir. Bir sınıfta ders dinlerken not aldığını görmek, ilim irfan sahibi biri olmaya ve eğitim hayatının uzun sürmesine, parlak bir kariyere yorumlanırken, kişinin çalışkanlığı ile girdiği her ortamda alkış toplayacağına tabir edilir. Bir miras olayının gündeme geleceğine ve bu konu üzerinde avukatlarla veya konuya hakim kişilerle görüşmeler yapılacağına, aile üyeleri ile bu konuda konuşulacağına işaret eder. Bir kağıda not aldığını gören kişilerin çevresinde akıl vereni çok olur demektir. Özellikle rüya sahibinin her adımından haberi olan, ona sürekli fikir veren birinin varlığına işaret eder.

Rüyada Not Almanın Anlamları

Rüyada birine not yazmak, not yazılan kişi tanınıyorsa o kişiden haber gelir demektir. Tanınmayan birine not yazmak ise sürprizlerle dolu günler görmeye işaret eder. Ne yazıldığı hatırlanıyorsa ona göre yorumlanması gereken rüya, kişinin birine karşı içinde biriktirdiği bazı duygular olduğuna, geçmişte kaldığı düşünülen olaylardan dolayı hala sıkıntı yaşadığına işaret eder. Kendi kararlarını almak suretiyle yakın çevredeki kişilerle fikir ayrılığı yaşanacağını da yorumlanır.

Rüyada not defteri görmek, yapılan iyilikleri de, kötülükleri de asla unutmamak, kin tutulmasa bile yaşanılan her olayı akılda tutmak anlamına gelir. Yaşananlardan gerekli derslerin çıkarıldığının altını çizen bu rüya, bazı hataların geçmişte kaldığına ve kişinin aynı hataları tekrarlamadan daha düzgün bir hayat sürdüreceğine tabir edilir. Not defteri almak yüksek lisans veya doktora programlarına kayıt yaptırmak, akademisyen olmak gibi anlamlara gelirken, üzeri yazılı bir not defteri görmek ise çıkmaza girilen bir konu olduğunu, başkalarından yardım isteneceğini işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com