RÜYADA NOHUT YEMEK

Rüyada nohut yemek, rüya sahibinin rızkının arttığı bir anda elinin rahatlaması sonucunda huzurlu hale gelmesine ve ruhsal olarak da kendisini iyi hissetmesine işaret eder. Nohut yiyen kişinin evinde düğün dernek hazırlıkları olur veya kızını, oğlunu evlendirir demektir. Hayırlı işlere, evliliklere veya çocuk sahibi olunduğu için yapılan kutlamalara da işaret eden rüya, haneye gelecek kalabalık misafirleri de işaret eder. Kişinin sevdikleri ile beraber geçireceği kalabalık ve eğlenceli günlere de tabir edilen rüya, her türlü mutluluğun anahtarına sahip olunacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına ve geçim zorluğu olmadan süreceği rahat hayata işaret eder.

Rüyada Nohut Yemenin Anlamları

Rüyada çiğ nohut yemek, gören kişinin bir sağlık problemi yaşanacağına ve bu yüzden işe gidemeyen rüya sahibinin bir müddet dinlenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına işaret eder. Öte taraftan çiğ nohut yemek kötü bir söz duymak ya da haksız eleştiriler almak, dedikodularda ismi geçmek şeklinde de tabir edilir. Haram bir mala ya da ahlaksız kazanç elde edilerek alınan bir gayrimenkule de yorumlanır.

Rüyada etli nohut yemek, zenginliğe ve hayatın bolluk içinde geçeceğine, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine müjde veren hayırlı bir rüyadır. Pişmiş etli nohut yemeği fakir kişiler için giderek düzelen maddi gelire işaret eder. Zengin kişiler için de mal varlıklarına bir yenisini daha eklemek, çocuklarına daha çok imkanlı bir hayat sunmak şeklinde yorumlanır. Sağlıklı evlatlara sahip olmak ve onların mürüvvetlerini görüp, torun sevecek kadar uzun yaşamak anlamına gelir. Tüm aile bireylerinin bir arada olacağı, huzurlu bir yaşamı da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com