RÜYADA NOHUT YEMEĞİ GÖRMEK

Rüyada nohut yemeği görmek, rüya sahibi için bereketli bir kazanca sahip olmak ile beraber son derece hayırlı gelişmelerin yaşanacağını haber veren güzel bir rüyadır. Kısmetlerin taşacağı bir döneme girildiğinin müjdesini veren rüya nişan veya söz gibi bir durumun gündeme geleceğine, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine de alamettir. Özellikle bekar kişiler için bereketli bir evlilik yaşamına, çok çocuk sahibi olmaya da yorumlanır. Nohut yemeği evin içindeki huzurun ve bereketin hiçbir zaman eksilmeyeceğini, kişinin her koşulda ailesini rahat ettireceğini, hiçbir özveriden kaçınmayarak, anlayışlı bir eş ve hoşgörülü bir ebeveyn olacağına işaret eder.

Rüyada Nohut Yemeği Görmenin Anlamları

Rüyada etli nohut yemeği görmek, bekar genç kızlar için işi gücü yerinde, mevki sahibi ve toplumda yer edinmiş önemli bir kişiyle evlilik yapmak, yoksul kişiler için zengin biri haline gelmek ve işlerin kişinin lehine bir şekilde sonuçlanarak gelir düzeyinin sürekli olarak artması şeklinde tabir edilir. Etli nohut yiyen bekarlar büyük ve görkemli bir düğün ile dünya evine girerler ve kısa zaman sonra da çocuk sahibi olurlar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada nohut yemeği yemek, düğün daveti almaya veya evlilik çağına gelmiş çocukları varsa kişinin ani bir şekilde düğün hazırlıklarına başlayacağına ve çocuklarının mürüvvetlerini tez zamanda göreceğine işaret eder. Nohut yemeği yiyen kişilerin evlerinde her zaman mutlu bir aile ortamı söz konusudur. Kırıcı olmayan aile üyelerinin saygıda kusur etmediklerini, kişinin ömür boyu ailesinden ve çocuklarından saygı ve hürmet göreceğini de bildiren rüya her konuda şansın kişiden yana olacağını da ifade eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com