RÜYADA NOHUT GÖRMEK

Rüyada nohut, şansın dönmesi, rızkın artması, işlerde bereket olması anlamına gelirken aynı zamanda da meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibi kazancını çok çalışıp ve çok yorulduktan sonra kazanacaktır. Yani rüyasında nohut gören kişinin kolay para kazanma şansı yoktur ama kısmeti açıktır. Fakat bazı rüya tabirleri rüyada nohut görmeyi, hayırsız, rüya sahibine yar olmayacak, boğazından geçmeyecek ya da cebine girmeyecek kazanç şeklinde tabir ederler.

Rüyada Nohut Görmenin Anlamları

Rüyada nohut pişirmek, gören kişinin bir işle kafasının fena halde meşgul ve karışık olduğu ile tabir edilir. Rüyasında nohut pişirdiğini gören kişi, yeni bir iş kovalıyor ve kafasında onun planlarını yapıyor demektir.

Rüyada nohut yemeği, gören kişi için alacağı toplu iş ya da toplu kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi büyük ve kendisine faydası olacak, hayır göreceği bir iş teklifi alacak demektir.

Rüyada nohut yemek, rızkı artan rüya sahibinin bir anda elinin rahatlaması sonucunda huzurlu bir hale gelmesine ve ruhsal olarak da kendisini iyi hissetmesine işaret eder. Nohut yiyen kişinin evinde düğün dernek hazırlıkları olur. Hayırlı işlere, evliliklere veya çocuk sahibi olunduğu için yapılan kutlamalara da alamet eden rüya, haneye gelecek kalabalık misafirleri de işaret eder. Gören kişinin her türlü mutluluğun anahtarına sahip olacağına ve geçim zorluğu olmadan süreceği rahat hayata işaret eder.

Rüyada nohut ektiğini görmek, gören kişi için sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeye sahip olabilmesi için gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ile çalışması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi bir süre eziyet ve zorluk çekecek ama sonunda istediği şeye kavuşacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com