RÜYADA NİŞANLI BİRİNİN AYRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada nişanlı birinin ayrıldığını görmek, rüya sahibinin tanıdığı bir çiftin boşanmasına veya yuvasının yıkılmasına, ilişkisinde aile engellerine takılmaları nedeniyle zor günler geçirmelerine, kavga etmelerine veya tatsız konuşmalarına tanık olmaya işaret eder. Rüya sahibinin yeni bir sorumluluk almak için yaşının uygun olmadığını, yetişkin olsa dahi ev geçindirecek vasıflara sahip olmamasından dolayı acele karar vermeden önce muhakkak ailesine danışması gerektiğini ifade eder. Aile onayı olmayan bir ilişkinin sürdürülmesinin kişi için daha sonra çözmek adına epeyce uğraşmak zorunda kalacağı, zaman kaybedeceği ve manevi açıdan yıpranacağı bir sürece girmesine neden olacağının işaretçisidir. Aynı zamanda kişinin özel hayatının pek çok dedikoduya karışması nedeniyle aile içinde yaşanacak bir huzursuzluğa da işaret eder.

Rüyada Nişanlı Birinin Ayrıldığını Görmenin Anlamları

Rüyada nişanlı birinin yüzüğünü takmak, kendi parmağına takmak gören kişi için çifter çifter kısmetler elde etmek ve bekar kişiler için gözde biri olmak anlamına gelmektedir. Pek çok insanın ilgisini üzerine çekecek olan rüya sahibinin dış görünüşüyle olduğu kadar karakteriyle de herkesi etkileyeceğini ifade eder. Takılan yüzük altın ise zengin bir eşe, gümüş ise, güzel ahlaklı ve sabırlı, hoşgörü sahibi bir eşle dünya evine girileceğine işaret eder.

Rüyada nişanlı birinin düğününü görmek, tanıdık biri ise o kimsenin gerçekte de mürüvvetine tanıklık etmek, mutlu olduğunu duymak ve o kimse adına duygulanmak anlamına gelir. Gören kişinin çevresinin olgun kişilerden oluştuğuna ve var olan ilişkisinin etrafında onay alacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine yorumlanır. Kişinin amacına sakin ve sabırlı davranışlarla ulaşacağına, sonunda hak ettiği mutluluğa kavuşacağına ve manevi açıdan mutlu biri olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com