RÜYADA NİŞAN ATMAK

Rüyada nişan atmak, rüya sahibi için iş hayatında meydana gelecek krizlere işaret eder. Rüyasında nişan atan kişi çalışma hayatında zarara uğrar ve para kaybeder şeklinde yorumlanır. Yine bu rüya borca girmeye, maddi zorluklar ile karşılaşmaya da tabir edilir. Mevkiden düşmek, itibar kaybetmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Nişan Atmanın Anlamları

Rüyada nişanlandığını görmek, genellikle hayırla yorumlanan bir rüyadır. Nişanlandığını gören kişi bekarsa gerçek hayatta evlenir veya aşık olur demektir. Yine bu rüya kısa sürede ulaşacak hayırlı ve müjdeli haberdir. Tanımadığı bir adamla nişanlandığını gören kişinin önüne birçok fırsatın çıkacağına, güçlü bir kişiden yardım alacağına işaret eder. Tanıdık bir kişi ile nişanlanmak ise kısa süreli yaşanacak olan üzüntüye işaret eder.

Rüyada nişan törenine gitmek, mutlu, eğlendirici aktiviteler içinde bulunmaya işaret eder. Bu rüya iyi dosta, güvenilir arkadaşlara işarettir. Yine bu rüyayı gören kişi gerçekten mutlu bir kalabalığın içinde bulunur.

Rüyada iki insanı nişanlanırken görmek, gören kişi mutluluk ve sevinç yaşar, kısa sürede eline oldukça yüklü miktarda para geçer, umduğuna nail olur ve sevinir şeklinde yorumlanır.

Rüyada çocuğunun nişanlandığını görmek, kız olsun erkek olsun çocuğunun nişanlanması oldukça iyidir. Bu rüya güzel haberlere, sevindirici havadislere işaret eder.

Rüyada nişan yüzüğü görmek, ya mal sahibi olmak ya da evlilik anlamına gelmektedir. Rüyasında nişan yüzüğü gören kişi bakar ise kısa sürede karşısına iyi bir nasip çıkar ve evlenir demektir. Bu rüyayı evli bir kişi görürse, zengin olur, çokça mala konar veya servet sahibi olur. Rüyada nişan yüzüğü takan kimse gerçek hayatta da evlenerek yüzük takar. Bu rüya nikah ile yorumlanır. Rüyasında nişan yüzüğü satın alan, aşka düşer. Bu rüya gönül işlerine işarettir. Evli bir kişi nişan yüzüğü taksa eşi ile arasında küçük sorunlar baş gösterir. Bu sorunlardan sonra feraha ermeye ya da sıkıntılardan kurtulmaya da yorumlanabilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com