RÜYADA NİŞAN ALMAK

Rüyada nişan almak, gören kişi için gelecek ile ilgili planlar yapmaya başlamak ve hayatının kontrolünü tamamen elde tutmak için uğraş vermek anlamlarına gelmektedir. Hedefleri olan, hırslı kişilerin özellikle iş hayatında kariyer yapmak için çalışacaklarına, ev kurma veya özel hayatla ilgili beklentilerini, isteklerini bir süreliğine de olsa geri planda tutacaklarına, para biriktirip, iş konusunda kendilerini ispat edecek seviyeye ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarına işaret eder. Ulaşılmak istenen hedeflerin varlığını bildiren rüya, bir amaca hizmet etmek veya bu amaç uğruna fedakarlıklarda bulunmak anlamına da gelir. Rüya sahibinin çabalarının sonucunda, gayretlerinin karşılığını en güzel şekilde alacağını müjdeler. Bir kadına nişan almak, bekar erkekler için yeni bir tanışmaya, aşk dolu bir evlilik için ilk adımları atmaya yorumlanır. Bir kadının bir erkeğe nişan alması ise hakkında ileri geri konuşan kişiler nedeniyle kısa süreliğine can sıkıntısı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Nişan Almanın Anlamları

Rüyada nişan alıp ateş etmek, bir nesneye nişan alıp ateş etmek, boşa kürek çekmek, yanlış yatırımlar yaparak para kaybetmek, insanların nazarında itibar kaybı yaşamak anlamlarına gelmektedir. Bir erkeğin bir kadına nişan alıp ateş etmesi ve vurması halinde o kadınla evleneceğine tabir edilmektedir. Evli bir erkek için evliliğinde bazı sorunların yaşanacağına işaret eder. Bir kadının bir erkeğe nişan alıp ateş ederek vurması da çok sayıda isteyeni olacağına, evliyse mutluluğunu çekemeyen kişileri mahcup duruma düşüreceğine yorumlanır.

Rüyada tanımadığı birine nişan almak, beklenmedik bir karşılaşma ya da tanışma sonucu özellikle bekar kişilerin duygusal günler geçireceklerine, tanıştıkları kişiye karşı çok kuvvetli hisler duyacaklarına ve birine gönülden bağlanacaklarına işaret eder. Hayallere giden yolda emin adımlar atmaya ve her zaman ayakları yere basan kararlar almak suretiyle, her koşulda başarı elde etmeye yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com