RÜYADA NİKAH GÖRMEK

Rüyada nikah görmek, gören kişi için hayra, doğruya ve güzele işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı sağlıklı, uzun ve mutlu bir ömre tabir edilir. Bir yandan da ağız tadını hiç kaybetmeden, gönlünce bir yaşam sürmesi şeklinde değerlendirilir. Yani rüya sahibi küçük de olsa kendisini mutlu edecek olaylar sayesinde, her gününü güzel ve huzurlu geçirecek demektir. Rüyada nikah görmek aynı zamanda dinde güzel duygulara ve güzel amellere sahip olmaya yorumlanır. Rüya sahibi yaşadıkça hak yolunda olmaktan ve bu yolda hayırlı işler yapmaktan vazgeçmeyecektir demektir.

Rüyada Nikah Görmenin Anlamları

Rüyada nikah hazırlığı görmek, hayra da şerre de yorumlanır. Rüya sahibinin ferahlığa kavuşmasına ve sıkıntılarını atmasına yorumlandığı gibi aynı zamanda da darlığa düşerek, mutsuz ve zor günler yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin gururlanacağı hatta şımaracağı kadar seviliyor olmasına işaret eder.

Rüyada nikah davetiyesi görmek, gören kişi çevresi tarafından çok sevilmeyi hak ediyor ve hak ettiği bu değeri ve ilgiyi de görüyordur şeklinde yorumlanır.

Rüyada nikah şekeri görmek, çok güzel bir haberin müjdecisidir. Rüya sahibi için çok önemli bir konuda içini kıpır kıpır edeceği bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada nikah kıyıldığını görmek, gören kişinin mutlu ve kalabalık bir yuva kurma özlemi içerisinde olduğunu ve bu özleminin kendi istediği yönde giderileceğine yani kendisine zor ve sıkıntılı zamanlarında bile ilk günkü gibi yarenlik yapacak kadar hayırlı biriyle evlilik yapacağına işaret eder.

Rüyada nikah cüzdanı görmek, gören kişinin altına imzasını attığı bir işte büyük zarar edeceğine bu nedenle de açığını kapatması için uzunca bir süre ecel terleri dökeceğine işaret eder. Rüya sahibini zorlu bir süreç bekliyordur ve yeniden aynı konuma gelmesi büyük bir sabır isteyecektir şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com