RÜYADA NAZARLIK GÖRMEK

Rüyada nazarlık görmek, gerçek anlamına benzer ve hayırlı olana işaret eder. Bu rüya şans olarak kabul edilir ve rüya sahibine şans getirecek, kısmetinin açılmasını sağlayacak güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Sabır ile çalışmanın, inanmanın ve başarıda ısrarcı olmanın gören kişiye mutluluk getireceğine tabir edilir. Rüyada nazarlık görmek, rüya sahibine müjdeli haberler geleceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine işaret eder.

Rüyada Nazarlık Görmenin Anlamları

Rüyada nazarlık takmak, nazarlık görmek kadar iyi şekilde tabir edilmez ama kötü anlama da gelmez. Rüyayı gören kişinin ilim, irfan ve bilimden ziyade halk arasındaki deyimi ile koca karı yöntemlerine güvendiğine ve gerçek bir dayanağı olup olmadığını araştırmadan kulaktan dolma bilgilere inandığına işaret eder. Fakat bu rüya bir diğer yandan da hayır olarak kabul edilir ve tıpkı nazarlık görmek gibi yorumlanır.

Rüyada nazar boncuğu görmek, gören kişinin yaşadığı acıları, kayıpları, kötü günleri ve üzerindeki uğursuzluğu üzerinden atmayı başaracağına ve yavaş yavaş şifa bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin ruhunun da, bedeninin de şifa bulacağına tabir edilir.

Rüyada nazar boncuğu bulmak, rüya sahibinin başka konularla çok fazla alakadar olması nedeni ile ailesini ihmal ettiğine, evden çok dışarıya yöneldiğine, kafasına göre ve emri vaki şekilde yaşadığına işaret eder.

Rüyada maşallah görmek, ya da maşallah yazılı bir şey takmak, şansın çok açık olacağı günlerin yaşanacağına işaret eder. Gören kişinin hayatının fırsatlarını yakalayacağı bu dönemde geleceği için en isabetli kararları verecek ve yaşamı için en sağlam temelleri atacak demektir. Huzurun ve mutluluğun çok uzun süreceği bir dönemin yaklaştığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com