RÜYADA NAZAR BONCUĞU GÖRMEK

Rüyada nazar boncuğu, maşallah dedirtecek güzel olayların yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için çok güzel ve çok hayırlı bir rüyadır. Nazar boncuğu, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı en güzel döneme ve en şanslı olduğu zamana işaret eder. Dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşmesi, mutluluk üstüne mutluluk yaşamasına delalettir. İş hayatındaki başarı grafiği yükselir, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı projeleri hayat bulur, üzerinde sabırla beklediği her ne varsa kendisine fayda verecek şekilde sonuçlanır.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmenin Anlamları

Rüyada nazar boncuğu hediye almak, sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmak ve esenlik bulmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi uzun zamandır bir türlü halledemediği ve içinden çıkamadığı bir işi sonunda çözüme ulaştıracak ve derin bir oh çekecek demektir.

Rüyada nazar boncuğu takmak, rüya sahibinin çok istediği ve hep onun hayaliyle yaşadığı, onun umuduyla günlerini geçirdiği bir dileğinin gerçek olacağına delalet ederken aynı zamanda kişi için büyük bir kısmet ve şans olarak tabir edilir.

Rüyada nazar boncuğu toplamak,   gören kişi için tüm kısmet kapılarının açılmasına, güzel olayların arka arkaya yaşanmasına ve müjdeli haberler alınmasına delalet eder. Rüyasında nazar boncuğu topladığını gören kişi iş konusunda da bir çok güzel teklif alacak demektir.

Rüyada nazar boncuğu kırılması, gören kişinin kötü haberler almasına, yolunda giden hayatının ve işlerinin bir anda tersine dönmesine işaret eder. Rüyada nazar boncuğu kırılması, rüya sahibi için güzel olan her şeyin bir anda sona ermesine ya da tersi yöne doğru ilerlemesine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com