RÜYADA NASIR GÖRMEK

Rüyada nasır görmek, rüya sahibi için üzücü, fakat çabuk geçecek olan bir tehlikeye işaret eder. Yani önce üzücü bir durum ile karşılaşıp sonra bu üzüntünün hemen atlatılacağına işaret eden bir rüya, gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı, kısa süreli olacak bir sıkıntı, sorun ve probleme de işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yakın bir zamanda iş hayatında yaşayacağı ve büyük parasal kayıplara neden olacak sıkıntılara da tabir edilir.

Rüyada Nasır Görmenin Anlamları

Rüyada elde nasır görmek, kısa süreli bir uğraş verildikten sonra bolluğa ve sıkıntılardan kurtulup iş hayatında ya da aile hayatında rahata ermeye işaret eder.

Rüyada ayakta nasır görmek, aile içinde ya da sosyal hayatta saklanan ve ortaya çıktığında büyük yıkımlara sebep olacak bir sırdan duyulan rahatsızlığa işaret eder.

Rüyada cilt döküntüsü görmek, gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında insanlar üzerinde yanlış izlenim bırakacağından korktuğuna işaret eder.

Rüyada gözenek görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı bir ameliyat geçireceğine tabir edilir. Aynı zamanda, sağlık ile ilgili konularda çok dikkatli davranılması gerektiğine işaret eder.

Rüyada yağ bezesi görmek, gören kişinin son zamanlarda, iş hayatında yapmak istediği yeni bir işe ya da yeni bir çalışmaya hazırlandığına işaret eder.

Rüyada siyah nokta görmek, gören kişinin iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalarda sürekli üçkağıda, yalana ve dolana başvurduğuna ve para kazanmak için yaptığı işe türlü hileler karıştırdığına yorumlanır. Aynı zamanda, yapılmak istenen işlere engel olmak isteyen kişiler olduğuna işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com