RÜYADA NARKOZ GÖRMEK

Rüyada narkoz görmek, gören kişinin yaşayacağı kayba, sermayesinin azalmasına ve zamanı değerlendirememesi yüzünden hayıflanmasına işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin kendisini kandırmaya yönelik eylemler içinde olduklarına, yalan söylediklerine ve kişinin varlığını kendi menfaatlerine kullanabilmek için çeşitli dalavereler düzenlediklerine tabir edilir. Uyanık olmak gerektiğinin altını çizen bu rüya, yüze gülen ancak niyeti kötü olan, kişiyi köşeye sıkıştırmak için fırsat kollayan insanlardan uzak durmanın hayırlı olacağını da bildirir. Rüya sahibinin olan biten yanlışların farkına varsa da detaylara hakim olamamasından dolayı elini ayağını bağlanmış hissedeceğine, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına tabir edilir. Hane içinde kişiye söylenmeden alınan kararları sonradan duyarak hayal kırıklığı ve üzüntü yaşamak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Narkoz Görmenin Anlamları

Rüyada narkoz almak, bir ameliyata girip narkoz almak, rüya sahibinin istenmeyen durumlar yaşamasına işaret eder. Gerçekten istemese de bazı sorunları bıçak gibi kökten kesmek zorunda kalacağına, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin geleceğine yönelik işaretleri de barındıran bu rüya, aile üyeleri de dahil olmak üzere yakın kişilerin öğüdüyle hareket etmenin bulunulan dönemde kişiye zarar vereceğine, her hareketinin ve sözünün sorumluluğunu tek başına üstlenmesi gerektiğine de işaret eder.

Rüyada narkozla bayıltılmak, birileri tarafından narkozla bayıltıldığını görmek hırsızlığa uğramak ve mal kaybı yaşamak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin iş yerinde parasının çalınmasına ya da evinde değerli eşyaların kaybolmasına da işaret eder. Umulmayan insanlar tarafından zor durumda bırakılmak ve yaşanan acıyı içine atmak zorunda kalmak manasına da gelen bu rüya, kötülüğe uğramak, maddi zarara uğratılmak şeklinde de yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com