RÜYADA NARGİLE GÖRMEK

 

Rüyada nargile, pek de iyi değildir. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara gireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huylarından yavaş yavaş uzaklaşacağına ve bu nedenle de kötü, can sıkıcı olaylar yaşayacağına bunun yanında bir de adının toplumda kötü anılacağına alamet eder. Kişinin, huy değiştireceği, o iyi kalpli insanın gideceği, yerine sevdiklerini çok üzecek ve şaşırtacak birinin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Nargile Görmenin Anlamları

Rüyada nargile almak, gören kişinin kariyerinde yükselme olacağına, toplum içindeki değerinin artacağına ve başarısı sayesinde adından söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada nargile içmek, rüya sahibinin daha kısa yoldan daha fazla para kazanmak ya da isim yapmak için gireceği bazı yasak ve yasal olmayan işler nedeni ile başının büyük bir belaya gireceğine ve bu işte ısrarcı olursa çok kötü sonuçlar doğuracağına rivayet edilir.

Rüyada nargile içen birini görmek, rüya sahibinin özel hayatında bir takım kararlar alacağına ve kendisine yanlış yapmış kişileri hayatından çıkaracağına işaret eder. Kişi, kendisine iyi gelmeyen insanlar olduğunu fark ettiğinde tüm bağını koparmaya karar verecek demektir.

Rüyada nargile dumanı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı sorunların kendisini yıkmayı başaramayacağına bunun tam tersine kişinin o sorunların üstesinden geleceğine delalet eder. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde yaşadığı kötü günleri atlatacaktır diye ifade edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com