RÜYADA NAR GÖRMEK

Rüyada nar görmenin anlamı, genellikle hayra yorulur. Rüyada nar, rüyayı gören kişi bekarsa eşe, evliyse dünyaya gelecek çocuğa, maddi açıdan güzel zamanlara, bol kazanca işaret eder. Rüyada görülen kırmızı nar taneleri, ele geçecek altın olarak, beyaz nar taneleri de gümüş olarak yorumlanır. Rüyada nar kış mevsiminde görüldüyse gören kişinin emeği ile kazanacağı mala ve mülke yorumlanır. Mevsimi dışında görülen nar, kişinin haksız kazanç sağlayacağına, eline haram para geçeceğine işarettir. Rüyasında nar gören bir erkek ise genel olarak eş ile tabir edilir.

Rüyada Nar Görmenin Anlamları

Rüyada nar yemek, ekşi ise, eğer gerçek hayatta da ekşiyi seviyorsa mal mülk sahibi olacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine işarettir. Rüyada nar kabuğu yemek, hastalıktan şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada nar ağacı görmek, varlıklı ve cömert bir kişiden gelebilecek yardıma işaret eder. Nar ağacını kesmek çok kötüye yorulur. Yakın zamanda yaşanacak kötü, sıkıntılı ve mutsuz zamanların olacağına ve bunu düzeltmek için elinizden birşey gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada nar toplamak, ağaçtaki olgun olanları toplamak hastalıktan şifa bulmaya, maddi açıdan rahatlamaya, zenginliğe ve gelecekteki huzurlu, mutlu, sevinçli zamanlara işaret eder. Eğer topladığınız narlar olmamışsa hastalığa, maddi açıdan zora düşmeye, fakirliğe ve zor zamanların yaklaştığına işaret eder.

Rüyada nar suyu içmek, kişinin eline geçecek olan paranın yavaş yavaş değil su gibi akacağına işarettir, zenginlik anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com