RÜYADA NAR AĞACI GÖRMEK

Rüyada nar ağacı, ahlakı güzel ve inancı yüksek kişiye işaret eder. Bu kişi sadece kendi kasasını doldurmak peşinde olmayan eli bol, gönlü bol, çevresindekilere hayrı dokunan, yardımsever ve imanlı kimse olarak tasvir edilir. Hak yolunda pek çok hayır işi yapıp bunu ibadet olarak kabul eder. Rüyada nar ağacı görmek, bir yandan da zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Nar Ağacı Görmenin Anlamları

Rüyada ağaçtan nar toplamak, gören kişinin hayatıyla ilgili büyük bir değişiklik yapmaya karar vereceğine tabir edilir. Kişi çevresini değiştirmek isteyecek demektir. Monotonluktan sıkılan rüya sahibi kendisini iyi hissedeceği ve mutlu olacağı bir yere gidebilir.

Rüyada nar ayıklamak, büyük bir şans elde etmeye tabir edilir. Kişi eline geçen bu şansı kendi lehine kullanmayı başarırsa ileride maddi anlamda çok güçlü biri haline gelebilir.

Rüyada nar lekesi görmek, zahmetle helal mal kazanmaya delalettir. Olumsuz olarak bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise meşakkat ve sıkıntıya yorumlanır.

Rüyada nar kabuğu yemek, rüya sahibinin bir çok fırsatı kaçıracağına ve büyük bir pişmanlık duyacağına, kendi eli ile kendi gözünü oyduğuna ve büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Bunun yanında rüyada nar kabuğu yemek, hastalıklara nihai bir çözüm bulunacağına, iyileşip eski günlerinden daha neşeli ve keyifli olunacağına işarettir.

Rüyada ekşi nar yemek, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağı olaylar yaşayacağına, sıkıntıya düşeceğine ve bir süre bunlarla uğraşacağına işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine sebep olacak kavgalar ve tartışmalar yaşayacağına ve maddi sıkıntıya düşeceğine delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com