RÜYADA NANE GÖRMEK

Rüyada nane görmenin anlamı, bir yandan yaşamayı ifade ederken bir yandan da hayatın noktalanması olarak tabir edilir. Olumlu ve olumsuz şekillerde tabir edilen rüya, bir yandan keyif ve sefa anlamına gelirken bir yanda da mutsuz olmak şeklinde yorumlanır. Yani nane rüyası daha ziyade rüyanın niteliğine bağlı olarak tabir edilir. Rüyanın görülme şekline bağlı olarak iyiye, güzele, hayra, kısmete ve mutluluğa delalet edebileceği gibi kazaya, belaya, hastalığa ya da üzüntüye de işaret edebilir.

Rüyada Nane Görmenin Anlamı

Rüyada nane kokladığını görmek, meslek hayatında kendisini ileriye götürecek bir adım atarak kariyerinde aşama kaydedeceği anlamına gelir. Bu durum da kişiyi daha nitelikli yapacaktır.

Rüyada nane yemek, iş hayatına bir işveren olarak devam etmesine yani kendi işini kurup patron koltuğuna geçmesine yorulur. Kişi bundan sonra kendisi için çalışacak, zararı ve kayıpları için kendisinden başkasına hesap vermeyecek ve kendi kendinin patronu olacak demektir.

Rüyada nane kurutmak, işin çok severek yapıldığına ve karşılığını da aldığına delalet eder. Rüyada nane kurutmak başarı elde etmek, özel hayatta da mutluluğu yakalamak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada kurutulmuş nane görmek, iyi geçimli ve yumuşak başlı olunduğuna işaret eder. Kişi büyükle büyük, küçükle küçük olmasını bilecek kadar alçak gönüllüdür. Konuştuğunu ölçüp, tartar, bir söz söylemeden önce kimseyi kırmamak ve üzmemek için defalarca düşünür. Rüyada kurutulmuş nane görmek gerçek dostluklara delalet eder.

Rüyada yaş nane görmek, herkes tarafından gıpta edilecek bir hayatın olacağına ve her zaman kısmetli olup, zaferler elde edeceğine işaret eder. Kişi işinde engel tanımayacak kadar çalışkan ve başarılıdır. Başarıları da iş dışındaki hayatına yansıyacak ve mutluluk getirecektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com