RÜYADA NAFTALİN GÖRMEK

Rüyada naftalin görmenin anlamı, yakın bir zamanda ummadığınız bir büyüğünüzden elinize geçecek yüklü miktardaki paraya delalet eder. Rüyada naftalin gören kişi, kendisinden yaşça büyük bir tanıdığından veyahut akrabasından göreceği yardıma ya da desteğe işaret eder. Kişi son zamanlarda zor dönemler ve sıkıntılı günlere maruz kalarak oldukça üzüntü içindedir. Buna sebebiyetten etrafında bulunan fakat hiç umulmayan iyi kalpli kişi sizin sıkıntı ve dertlerinize son vererek sizi rahata kavuşturacaktır. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre naftalin rüyası geçmişi temsil eder. Rüya sahibinin etrafında bulunan bazı kişiler sizin sürekli geçmişinizi kurcalayarak huzursuz olmanıza neden olurlar. Bu kişi ya da kişiler sizin mutluluğunuzu çekemeyenler ve sizin iyi olmanızı istemeyen kişilerdir. Etrafınızda bulunan bu kişi ya da kişiler aslında hiçte öyle değillermiş gibi olsalar da, içten içe size kötülük ve fesatlık duygusu beslerler. Bu kimselerin varlığından kısa sürede haberdar olmakta fayda var. Aksi halde mutluluğunuz gölgelenebilir ya da süre gelen bir ilişkiniz var ise sonlanabilir. Fakat elinizi çabuk tutmayarak onların oyunlarına düşerseniz, sonradan çok pişman olacaksınız. Kısaca naftalin rüyası haberci rüyalar arasında yer almaktadır. Ayriyeten böyle bir olay sonucunda da bu rüya görülebilir. Bundan da ders çıkarmanız gerekir. Hiçbir şey için geç değildir. Eski mutlu günlerinize geri dönmek için de görülen haberci rüya olarak da adlandırılabilir. 

Rüyada Naftalin Görmenin Anlamları

Rüyada Naftalin Kokusu Duymak

Rüyayı gören kişinin içinde yaşadığı bir özleme delalet eder. Rüya sahibi sevdiğinden ayrı ise bu rüyaları oldukça sık görür. Çünkü rüyada görülen naftalin kokusu özlenilen kişinin kokusu manasına gelir. Kişinin kendi içinde kopan fırtınalara ve hasrete yorumlanır.

Rüyada Naftalin Yemek

Kişi rüyasında naftalin yediğini gördüyse, içindeki sıkıntılara delalet eder. Bazen böyle rüyalar haberci niteliğinde olduğu gibi, bazende yaşanmışlık sonucunda görülebilir. Kişi son günlerde ayrılık, üzüntü, tartışma ya da tatsız durumlar yaşadıysa bilinç altına sebebiyetle görülen rüya olarak adlandırılabilir. Veyahutta kısa zamanda böyle durumlara maruz kalarak sıkıntılı günler yaşamaya rivayet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.