RÜYADA MÜNAKAŞA ETMEK

Rüyada münakaşa etmek, gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında aşmakta zorluk çekeceği engeller ile karşılaşacağına ancak azmi ve sabrı sayesinde bu engelleri kolay ve hızlı bir şekilde aşarak hayatını düzene sokmayı başaracağına ve sıkıntılarını çözeceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı bir sorununun çözümü için açılmış bir davadan başarı elde etmesine tabir edilir. Rüyada ağız dalaşı yapmak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ve akrabalarına karşı saygı çerçevesi içinde hareket etmediğine ve bu kişilerin üzüntü duymasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada Münakaşa Etmenin Anlamları

Rüyada küçük bir çocukla münakaşa etmek, gören kişinin yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda kendisini çekemeyenlere, rakiplerine ve düşmanlarına üstün olacağına ve her zaman her konuda galip geleceğine işaret eder.

Rüyada ağız kavgası görmek, gören kişinin çok iyi, yardımsever ve cömert biri olmasından dolayı etrafında onu çekemeyen kişiler ve düşmanlar tarafından hakkında dedikodu çıkartılıp isminin lekelenmek istenmesine ve bu yüzden rüya sahibinin, sıkıntıya girerek büyük bir üzüntü yaşamasına işaret eder.

Rüyada ağız kavgası yapmak, gören kişin eğer haksızlığa uğramışsa, hakkını aramak ve sorunlarını çözmek için hatalı ve yanlış yollara başvuracağına tabir edilir. Ayrıca parasal konulardaki sıkıntılardan dolayı çok fazla düşünmesinin sağlığında bazı sorunlara neden olacağına işaret eder. Manevi konularda yapılan ağız dalaşı, rüya sahibinin, ortaya çıkan sorunlar karşısında kızgınlığını kontrol etmekte zorluk yaşadığına yorumlanır.

Rüyada zıtlaştığını gören kişinin, rüya sahibinin yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok zengin olacağına ve daha sonra gönül işlerine ağırlık vererek çok mutlu ve huzurlu bir gönül ilişkisi yaşayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.