RÜYADA MERDİVEN GÖRMEK

Rüyada merdiven görmenin anlamı, meşakkatli bir işi azimle yerine getirmeye delalet eder. Ayrıca merdiven şuan zor ama sonunda olumlu sonuçlanacak olan işler anlamına gelir. Bunun yanında rüyada merdiven görmek üzüntüye ve yıkıma neden olacak haberler almaya da yorumlanır. Fakat sıkıntıda olan kişilerin rüyasında merdiven görmeleri çok iyidir, sıkıntılardan, sağlık sorunlarından, parasızlıktan kısacası tüm olumsuzluklardan kurtuluş anlamına gelir. Rüyasında kullanılmamış, henüz ilk defa kendisi tarafından kullanılacak olan merdivenden çıktığını görmek, kişinin şansının açık olacağına alamettir. Merdivene çıkan kişinin eğer bir rakibi ya da hasmı varsa, rüyası onlara karşı zafer kazanacağı ve onları bertaraf edeceği anlamına gelir. Rüyada görülen ahşap merdiven zorluklara, sıkıntılara ve darlığa işaret eder. Ahşap merdivende durmak asi olan kişiyi tatlı dille yola getirmeye, birine akıl vermeye, gözü kara olduğu için, hep belaya yakın olan kişiye de telkinde bulunmaya delalet eder.

Rüyada Merdiven Görmenin Anlamları

Rüyada merdiven çıkmak, hayırlı şeylere işaret eder. Rüya sahibinin en yüksek makamlara çıkarak saygınlık ve itibar kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada merdiven inmek, işlerin yarardan çok zarar getireceğine, aksilikler yüzünden büyük kazanç getirecek bir işin bozulacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, iş hayatında iniş yaşanacağına, kardeşler ya da ortakla aranın bozulacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine işarettir. Rüyada taş merdiven inmek, işlerin yaşanacak büyük bir sorun yüzünden çok kötü bir hal alacağı, yapılan hataların tekrarlanması yüzünden kötü durumlara düşüleceği, parasal olarak çok büyük bir zarara uğranacağı anlamına gelir.

Rüyada merdiven yıkamak, rüyayı gören kişinin hayatından negatif şeyleri atacağına ve önemli problemlerinin üstesinden geleceğine işaret ederken yaşamda yeni bir döneme girileceğini ifade eder. Bunların yanında, hayat karşındaki şansın artacağına, kötü huylardan çekinmeye, huzura erişmeye, mutlu bir yaşama, zor durumdan çıkılacağına, ele geçen fırsatı kullanmaya, huzur veren arkadaşlığa, kudret ve kuvvete, mutluluk için emek harcamaya, kazanılmış rızka sahip olacağına, helal, sayısız mala şeklinde tabir edilir.

Rüyada merdiven inip çıkmak, aile hayatında inişli çıkışlı bir evlilik yaşandığına, bu evlilik yüzünden aile bireylerinin sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde daha sert tartışmalar yaşanacağına, bunların önüne geçmek ve sorun yaratan diğer durumları ortadan kaldırmak için bir karar verilmesi gerektiğine tabir edilir. Rüyada yüksek merdiven inip çıkmak, zor bir işi tam başardım derken bir anda istenmeyen bir durumla karşılaşmaya ve iş hayatında geri düşmeye alamettir.

Rüyada kırık merdiven çıkmak, rüyayı gören kişinin, kendisini çok iyi hissettiği bir dönemde gireceği bir işte beklemediği bir sıkıntıyla karşılaşacağına, bu sıkıntı yüzünden hem kendisini hem etrafındaki kişileri üzeceği ve bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine tabir edilir. Rüyada kırık merdiven onarmak, aile büyüklerinden birinin vereceği destek sayesinde sorunun çözüm bulacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, alınacak dualar sayesinde hem iş hayatında hem aile hayatında yaşanan üzücü olayları ortadan kaldıracağına ve sevinçli bir haber alınacağına delalettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.