RÜYADA MASA GÖRMEK

Rüyada masa görmek iş ile ilgili olan meselelere delalet eder. Rüyada masa gören kişi işinde çok özverili ve fedakar kimse olarak tanımlanır. Hatta rüya sahibinin tam bir iş kolik olduğu yorumu da yapılır. Rüyada masa gören kişinin kariyer edinme isteği onun için önceliklidir ve her şeyin başında gelir. Rüyada masa görmek sadece iş hayatı ile sınırlı değildir aynı zamanda hane içi ile de tabir edilir. Üzerinde içi yemek dolu tabaklar olması rüya sahibinin evinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacağına ve nimetin eksik olmayacağına delalet eder. Fakat rüyada masanın üzerinde içi boş tencereler ya da tabaklar görmek nimetin ve rızkın kesilip, hane içinde darlık olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Masa Görmenin Anlamları

Rüyada masa almak, nefsine hakim olan, günahtan uzak duran ve ailesine çok değer veren kimseler olduğuna işaret eder. Sevdiklerinin üstüne titreyen biri olarak tanınan kişinin aile üyelerinin yaşayacağı her sorunda onların yanında olacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına ve çocuklarının geleceğini garanti altına alabilmek için uğraşacağına delalettir.

Rüyada beyaz masa görmek, doktor veya hemşire olmak, bu yönde eğitim almak ve akademik olarak da ünlü bir bilim insanı haline gelmek şeklinde yorumlanır. Beyaz yakalı diye tabir edilen şekilde bir iş bulmak ya da böyle bir mevkide çalışmak, kalabalık bir fabrika ya da iş yerinde sorumlu bir yönetici konumuna yükselmek, başarılarından dolayı kişinin sürekli yüreklendirilerek terfi alacak olmasına da yorumlanır. Yarım kalan ve aksiliklerden dolayı bir türlü zamanında tamamlanamayan işlerin bitirileceğini ve kişinin en kısa zamanda yeni projelere başlamak için heyecan içinde olacağını işaret eder.

Rüyada masa taşımak, rüya sahibinin işini ve evini değiştirmek istediğine işaret eder. Rüya sahibi işverense yeni bir ofise taşınmak istiyordur, işçiyse işini değiştirmek istiyordur. Oturduğu evden de başka bir eve çıkmak istiyor demektir.

Rüyada masa silmek, yapılan bir işin hakkını vermek demektir. Rüya sahibine teslim edilen bir emanet olacağına, birine kefil olmaya da yorumlanır. Masa sildiğini gören kişi bekar bir bayansa, evlilik çağı gelmiş demektir. Bekar bir erkek için yeteneğini ortaya koyacağı bir meslek sahibi olacağını, emek gücüyle ve alın teriyle, helal lokma yiyerek yaşayacağını, genç yaşında para biriktirip daha iyi hayat koşullarına erişeceğini de tabir eder. Masa silmek geçmişten gelen bir sıkıntının yok edilmesi, çözülmesi manasına da gelir. Borçları olanlar için nihayet rahata kavuşacaklarını, küçük bir iş yeri açanların zamanla daha büyük bir şirkete sahip olacaklarını, temelden başlanan bir işte yönetici konumuna kadar yükselerek hayal edilen mevkiye ulaşılacağını da tabir eder

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com