RÜYADA MAMUT GÖRMEK

Rüyada mamut görmek, gören kişinin kendisini yüceltecek işler yapacağına, bu sayede büyük bir makama yükseleceğine, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin bolluk, bereket ve zenginliğe erişeceğine, güçlendikçe güçleneceğine, ilerledikçe ilerleyeceğine ve ihtişamlı, görkemli ve de kusursuz bir hayata doğru emin adımlarla yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada Mamut Görmenin Anlamları

Rüyada fil görmek, gören kişinin sorumluluklarının artacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatındaki gelişiminin hızlanacağına, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada gergedan görmek, gören kişiyi koruyup kollayan, onu deyim yerindeyse kanatları altına alan, elinden geldiğince kendisi için faydalı olan, zenginlik ve itibar sahibi, sözü geçen, adı bilinen ve hatırı her yerde geçen bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada su aygırı görmek, gören kişinin nüfuslu bir işveren olacağına, patron koltuğuna oturacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi anlaştığı kişilerin kendisi gibi okumuş ve iş sahibi olmuş kimseler olduğuna tabir edilir.

Rüyada hipopotam görmek, gören kişinin elinden tutacak, onu işe ve ekmeğe kavuşturacak tabiri caizse onu gölgesinde barındıracak ticaret ehli, mal mülk ve rütbe sahibi bir insanın varlığına işaret eder. Bu insanın, rüya sahibinin hayattaki en büyük destekçisi olacağına ve ona şifa getireceğine tabir edilir.

Rüyada zürafa görmek, gören kişinin gücünün azalacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hiç alışık olmadığı şekilde yokluğa düşeceğine, bu durumu kabullenemeyeceğine ve üzüntüden hastalanacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com