RÜYADA MAKET GÖRMEK

Rüyada maket görmek, gören kişi için sahtekar insanların tuzağına düşme riski ile karşılaşmak anlamına gelmektedir. Gerçeklerin kişiden saklandığı bir döneme işaret eden bu rüya, etrafı yalancı insanlarla dolu olan rüya sahibinin güven duygusunu kaybetmesi yüzünden sıkıntıya düşeceğine ve bu dönem içinde kime güveneceğini, inanacağını bilmediği için bocalama geçireceğine de işaret eder. Maket, aile içinde de kişinin arkasından iş çevirenler olacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine dair haber verir. İşi ile ilgili doğru analizler yapamadığı için de borçlarını zamanında ödeme güçlüğü çekecek olan kişinin ek iş yapmak zorunda kalacağına da işaret eder.

Rüyada Maket Görmenin Anlamları

Rüyada ev maketi görmek, rüya sahibinin yıllarca kirada yaşamış olduğuna ve nihayet ev almak için birikimlerini kullanmaya karar vereceğine ancak henüz plan aşamasında olan bu düşüncesini hayata geçirirken maddi destek bulamadığı için bir süre daha para biriktirmek zorunda kalacağına işaret eder. Ev maketi huzurlu bir yuva arayışı içinde olmanın ve kısmetini beklemenin, iyi bir evlilik yapmak için yeni insanlarla tanışmanın da işaretidir.

Rüyada uçak maketi görmek, rüya sahibinin büyük hayallere ve ideallere sahip olduğuna, ufkunun genişliği ve yeteneklerini geliştirmesi sonucunda hep hayalini kurduğu o hayata kavuşacağına ve mutluluğu sevdiği işi yaparak elde edeceğine işaret eder. Uçak maketi görmek aşırı öz güvenli şekilde hareket eden kişinin aldığı takdirler sonrasında ego sahibi olacağına ve hak ettiğinden fazlasını görmesi ile her şeyi başarabileceğine inanması şeklinde de yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com