RÜYADA MAKAM ARACI GÖRMEK

Rüyada makam aracı görmek, mevki anlamına gelir ve gören kişiye işle ilgili müjdeli bir haberin gelmesinin an meselesi olduğunu, mutlulukla karşılanacak bir terfiyi de işaret eder. İyi işler başarmak, devletin önemli kademelerinde üst düzey yetkililerle çalışmak, ismini yaptığı güzel ve faydalı işlerle tarihe geçirecek demek olduğu gibi, yerel yönetimlerde veya siyasette aktif rol alacak olmanın da işaretçisidir. İşleri büyütmek ya da yeni iş yerleri açmak, fabrika sahibi olmak, büyük bir şirketin başına geçmek, sermayeyi, kazancı daha da büyütmek şeklinde yorumlanır. Maddi anlamda ve iş açısından hayal edilen ne varsa kişinin ayağına geleceğini haber veren rüya, zorlukların sona ereceğine, bundan sonraki günlerde lüks içinde bir hayat geçirileceğine, menfi sonuçlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Makam Aracı Görmenin Anlamları

Rüyada makam aracı almak, kendi işini kurmak, aile üyeleriyle birlikte bir iş yapmak, ortak sermaye koyarak gelir kapısı olacak bir işe başlamak anlamlarına gelmektedir. Zenginleşmek ve maddi rahatlığı yakalamak anlamına gelen bu rüya konforlu bir hayat sürüleceğinin, kişiye desteğini esirgemeyen, aklı başında insanlardan oluşan bir çevreye dahil olunacağının da işaretçisidir.

Rüyada makam aracı sürmek, gören kişinin çalıştığı işte kendisini yetkin görmediğine ve daha kapsamlı işlerde çalışmayı hedeflediğine, uzun süredir zihnini meşgul eden bir girişimde bulunacağına işaret eder. Zamanın ve koşulların uygun olacağını müjdeleyen rüya, şansın da yaver gideceğine ve kurulacak işte büyük gelişmeler yaşanacağına, her zorluğun üstünden kolayca gelineceğine işaret eder. Siyah makam aracı sürdüğünü görmek müdürlüğe yükselmek yahut bir şirketin yönetici konumuna gelmek demek olduğu gibi, resmi dairelerde çalışmaya başlayacak olmanın da haberini verir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com