RÜYADA MAHKUM GÖRMEK

Rüyada mahkum görmek, gören kişinin şanssızlık yaşamasına, kısmetinin kapanmasına, üzüntüye, kedere, hastalığa ve borca işaret eder. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve çaresiz durumlara düşeceği anlamına gelir. Bu rüya şer olarak kabul edilir ve bu rüyayı gören kişilerin gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayatının ve düzeninin bozulacağına, kabus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına işaret eder. Rüya sahibi üzüntülerin ve sıkıntıların verdiği ağırlık nedeni ile üzerine karabasan çöküyormuş da nefes alamıyormuş gibi kötü hissedecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Mahkum Görmenin Anlamları

Rüyada mahkum olduğunu görmek, gören kişinin musibetlerle karşılaşacağına, bilmeden ve elinde olmadan kazaya, belaya, kötülüğe ve kötü kimselere yakın duracağına işaret eder. Rüyayı gören kişi için talihsizlik olarak kabul edilmektedir.

Rüyada mahkum ziyaret etmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin acısına tanıklık edeceğine ve acısını paylaşmak ve hafifletmek için harekete geçip, seferber olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapishane görmek, tövbe etmeye işaret eder. Rüya sahibinin hatalarından ders çıkaracağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine tabir edilir. Kişi, tabir yerindeyse sütten ağzı yandığı için bundan sonra yoğurdu üfleyerek yiyecek demektir.

Rüyada hapishaneye girmek, gören kişi hayattan yana çok şanslı olacak, imkanlarının çokluğu sayesinde hayatına razı gelip, sahip oldukları için Allah’a şükredecektir şeklinde ifade edilir. Bol muhabbete, huzura ve neşeye kavuşmaya işaret eder.

Rüyada hapishaneden çıkmak, gören kişi sıkıntılarından yana rahata kavuşacak demektir. Bu rüya, kişinin döktüğü gözyaşının artık kuruyacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com