RÜYADA MAĞARA GÖRMEK

Rüyada mağara görmenin anlamı, rüya sahibinin korkularından kaçmaya çalışmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatı sürekli olarak endişe, kuruntu ve kuşku ile geçiyor ve rüya sahibi de kendini savunmak ve korumak için emin olacağı yerlere kaçıyor demektir. Rüyada mağara görmek, rüya sahibi için anne baba yanı yani evi olarak da tabir edilir. Rüyasında mağara gören kişi kaç yaşına gelirse gelsin, hayata ve kötü insanlara karşı kendini küçücük ve savunmasız bir çocuk olarak görüyor ancak anne ve babasının yanında güvende olduğunu hissediyor ve ancak onlarla tam olarak mutlu oluyor demektir.

Rüyada karanlık mağara görmek, gören kişinin öleceği yorumlanır.

Rüyada mağaraya sığınmanın anlamı, rüya sahibinin kendisine zarar vermek için ince planlar yapan ve temkinli şekilde ilerleyen bir kişinin bütün planlarını alt üst edeceğine ve onu devre dışı bırakacağına bu sayede de kendisine gelecek olan zarardan da korunmasına işaret eder.

Rüyada mağaradan çıkmak, rüyasında mağaradan çıktığını gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve çektiği zahmetten kurtulacağı ile tabir edilir. Rüya sahibi çok çalışıp, çok emek vererek içine düştüğü bu zor durumdan sonunda kurtulmayı başaracak ve böylesine zor bir durumla baş etmeyi başardığı için kendi ile gurur duyacak demektir.

Rüyada mağarada yılan görmek, insanın iç hayatı, geçmiş ile teması, korkuları veya büyük hazine bulma umutlarını simgeler. Mağarada yılanlar görmek anne karnındaki güvenli yaşam deneyimi ile içinde bulunulan gerçek yaşam arasındaki farklılıkların yansıması olabilir. Mağaradan çıkan yılan görmek, şifa, çatışmaların sona ermesi, sükunet, huzurlu günlerin müjdesini verir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.