RÜYADA MADALYA GÖRMEK

Rüyada madalya görmek, gören kişinin iş hayatında yaptığı işler, ortaya koyduğu çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler sayesinde çabalarının karşılığını alacağına ve en kısa sürede üst kademe yöneticileri tarafından terfi ile ödüllendirilip parasal yönden destekleneceğine tabir edilir. Aynı zamanda, uzun zamandır bir işten ya da bir kişiden beklenen olumlu haberin gelmesine de işaret eder.

Rüyada Madalya Görmenin Anlamları

Rüyada madalya almak, iş hayatında yapılmak istenen işler ve projeler için beklenen izinlerin ve ruhsatların çıkmasına ve gerekli diğer evrakların en kısa sürede tamamlanmasına işaret eder.

Rüyada madalya satmak, rüyayı gören kişinin dini bütün, haram maldan kaçınan ve iyi niyetli biri olduğuna delalet eder.

Rüyada madalya takmak, iş hayatında yapılan çalışmalar ve ortaya koyulan projeler sayesinde yaşanacak başarılara ve yüksek mevkilere terfi etmeye işaret eder.

Rüyada altın madalya, rüya sahibinin aile hayatında çok güzel bir gelişme yaşanacağına ve erkek çocuk sahibi olmaya işaret eder. Ayrıca, iş hayatında meydana gelecek sıkıntılara ve sorunlara yeni çözümler bulmaya ve en kısa zamanda iş yerinin devredilmesine yorumlanır.

Rüyada gümüş madalya, iş hayatı ile ilgili olarak uzun zamandır beklenen bir haberin gelmesine ve bu haberle beraber kariyere yön vermeye delalet eder. Uzaktaki bir akrabadan ya da bir tanıdıktan alınacak beklenmedik bir haber üzerine yola çıkmaya yorulur.

Rüyada bronz madalya, gören kişinin yaptığı ya da yapacağı bir işte sıkıntıya düştüğü sırada çok güvendiği bir dostundan ya da arkadaşından destek istemesine ancak bu kişiden olumlu cevap alamamasına ve yalnız kalmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.