RÜYADA MAÇ İZLEMEK

Rüyada maç izlemek, zamanı doğru kullanamamak, verimli işlerle uğraşmamak ve kazanılan parayı hiç uğruna tüketmek, ay sonunda pişman olmak anlamlarına gelmektedir. Borçların çoğalacağını bildiren bu rüya, kişinin vurdumduymaz tavırları nedeniyle yakın çevresinden de eleştiri alacağına, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına tabir edilir. Herhangi bir amaca hizmet etmeyen işlere zaman ayırmak yüzünden kendi işini ihmal etmek, sorumluluklarını gereği gibi yerine getirmemek, boş hayaller kurmak ve önemli meseleleri sürekli ertelemek, sorunların çözümünü bulmak yerine, geçiştirmeyi istemek anlamına gelir. Maç izleyen kişinin etrafında eğlenmeyi ve para harcamayı seven, sorumsuz kişiler vardır ve yanlış arkadaşlıklar nedeniyle yanlış alışkanlıklar edinmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Maç İzlemenin Anlamları

Rüyada maça gitmek, tek başına maça gitmek hayatında bazı değişiklikler yapacak olan rüya sahibinin bazı kararlarında tek başına kalacağına ve destek görmeyeceğine işaret eder. Seçimlerinin sorumluluğunu almak, girişilen işte zorluklarla tek başına mücadele etmek ve neticesine katlanmak anlamına gelmektedir. Kalabalık şekilde maça gitmek ise, çevrenin etkisinde fazlasıyla kalındığına, herkesin önerilerine açık olmaktan dolayı doğru karar vermekte bazı sıkıntılar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada maç yapmak, futbol maçı yapmak takım işinde çalışmak, bir organizasyonda veya önemli bir projede görev almak yeteneklerini başka insanların yardımlarıyla ortaya çıkarmak anlamlarına gelmektedir. Kalabalık bir işte çalışmak, kazancı yüksek bir işe girmek, kar getiren atılımlarda bulunmak demektir. Tenis maçı yaptığını görmek iki kişilik bir ortaklık anlamına gelir ve tanıdık biriyle kurulacak bir şirketten hayırlı sonuçlar almak, işi kurar kurmaz yüksek gelirli işler siparişler almak, kısa sürede sermayeyi katlamak anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com