RÜYADA LOKUM YEMEK

Rüyada lokum yemek, ağız tadı ve gönül hoşluğu içinde geçecek günlerin habercisi olarak kabul edilir ve bu durumun rüya sahibinin hayatında geçici olmayacağı bilakis ömür boyu süreceği anlamına gelir. Mutluluk, başarı, sağlık, huzur, keyif ve neşe bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin omuzlarına çöken ağırlığın, içine oturan sıkıntının ve ağırlığın dağılacağına, kişinin esenlik bulacağına ve rahata kavuşacağına alamet eder. Rüyada lokum yediğini görmek, sevinç olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği, doyasıya şen kahkahalara atacağı, maddi rahatlığının yerinde olacağı bir yaşam süreceği, işinin gücünün rast gideceği, şansının ve kısmetinin de hep açık olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Lokum Yemenin Anlamları

Rüyada fındıklı lokum yemek, kısmet almaktır şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin karşısına hayatını hayırlı yönde değiştirecek güzel ve büyük kısmetler çıkacağına ve kişinin hayallerine yakınlaşmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada güllü lokum yemek, gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder. Şans, bolluk ve bereket olarak kabul edilir. Rüya sahibinin geçimden ve mutluluktan yana hayır içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada lokum bisküvi yemek, rüya sahibinin işlerinde verimin artacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine rivayet edilir. Bu rüya, gerek parasal anlamda gerekse huzur anlamında yaşanacak zenginliğe işaret eder ve kişinin dünya nimetlerinden çok daha fazlasına sahip olacağına ve yaşamından hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada yeşil lokum yemek, gören kişinin müjde alacağı ile tabir edilir. Kişinin yüzünün gülmesini sağlayacak güzel ve sürpriz olaylar yaşayacağına bu sayede tüm derdini, sıkıntısını ve kederini bir yana atacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com